Re: PUCHAR PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

More
15 years 7 months ago #50749 by tomasz82
tomasz ---- darecki 0-- 1 3-1
The topic has been locked.
More
15 years 7 months ago #50751 by paczek
dodane :)

Pary 1/2

Bobrix - Sang
Tomasz82 - Marcinos

TERMIN : do 25 Września (włącznie)
The topic has been locked.
More
15 years 7 months ago #50851 by bobrix
1/2 Bobrix - Sang 3:0 0:2 :)
The topic has been locked.
More
15 years 7 months ago #50954 by marcinos
wiem ze to moze byc problem ale prosze oto 1raz naprawde mam urwanie glowy do piatku jest mozliwosc rozegrania mojego meczu 1/2 ppm do soboty godz 20 jesli tomasz sie zgodzi i zarzad no chyba ze sie spotkamy wterminie ktory jest wyznaczony bede dzis od 15-17 wiec tomasz licze na ciebie ze zagramy wiem ze masz wlasne sprawy ale postaraj sie :)
The topic has been locked.
More
15 years 7 months ago #51013 by paczek
Zapomniałem wczoraj napisać :P

Macie czas do północy dnia dzisiejszego (26.09)
The topic has been locked.
More
15 years 7 months ago #51069 by bobrix
jak nie zagrali to ja wygralem final :P:P:P ?
The topic has been locked.
More
15 years 7 months ago #51070 by marcinos
prosilem o czas do soboty mam tydzien pracy i niedalem rady jest sobota dzisiaj ede mugl zagrac ale jesli takie sytuacje sa ok niech sobie tomasz gra w finale tylko macie zle podejscie do takich spraw tyle kropka koniec
The topic has been locked.
More
15 years 7 months ago #51075 by paczek
Jako, że półfinał pomiędzy Tomaszem82 i Marcinosem nie został rozegrany... podjąłem decyzję, iż do finału awansuje Marcinos który wykazywał większe chęci na rozegranie tej fazy... Marcinos robił wszystko, żeby zagrać te mecze, podawał o której może zagrać, prosił o przełożenie... przełożyłem o jeden dzień, ale więcej nie można zwlekać.. Tomasz82 zaś nie napisał nawet posta... więc dla mnie sprawa jest jasna ...

FINAŁ : Bobrix - Marcinos
Mecz o 3 miejsce : Tomasz82 - Sang
The topic has been locked.
More
15 years 7 months ago #51078 by marcinos
po rozmowie z tomaszem moje postanowienie jest takie ze gram w finale i zycze tomkowi zeby wygral mecz o 3miejsce
i jesli kogos skrzywdzilem przepraszam za cale zamieszanie ale naprawde mialem ciezki tydzien byle taka sytuacja sie niepowtorzyla
The topic has been locked.
More
15 years 7 months ago #51091 by tomasz82
mecz o 3 miejsce tomasz -sang 3-0 4-2 :)
The topic has been locked.
Time to create page: 0.324 seconds
Powered by Kunena Forum