Taktyki w 3 lidze

More
16 years 6 months ago #29627 by dzem
Replied by dzem on topic Re: Taktyki w 3 lidze
szczerze mowiac nie zauwazylem roznicy w poziomie trudnosci grajac przeciwko custom tactics.

taki srednio-mowioacy-cokolwiek przyklad to Foka. Pamietam ze kiedys gralismy pare spotkan pod rzad i raz gral z , a raz bez taktyki (dla jasnosci wyniki byly wyrownane).
Teraz Foka nie uzywa taktyki (przeciwko mnie przynajmniej) i wygrywa ze mna. Jakbym zaczal uzywac taktyki to chyba wyniki nie zmienilyby sie drastycznie.
Przeciwny przyklad to Sasy, ktory uzywajac custom taktyki gral gorzej niz bez:)

Ja pozostane przy 442, bo w takim ustawieniu sie urodzilem:D

Zeby sie nie rozkrecac, podsumuje: uznajcie moj glos za neutralny:) Jestem za podjeciem decyzji przez graczy, ktorzy mają konkretne argumenty za jedną z opcji:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #29629 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Taktyki w 3 lidze
Nie gram taktyką bo słyszałem potem : a wygrywasz bo masz taktykę ... i fakt używałem jej i byłem nisko ranku teraz nie używam i jestem 3 :) więc tak naprawdę jeśli chodzi o umiejętności piłkarzyków nie zmienia ona nic, pomaga jedynie ustawić ich na boisku tak jak Ty sobie tego chcesz.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #29639 by Spankin
Replied by Spankin on topic Re: Taktyki w 3 lidze
a ja jestem za taktykami, nie rozumiem w ogóle argumentów przeciw, po pierwsze każdy może mieć własną taktykę i nią grać (zwłaszcza jak mamy teraz polski dysk) po drugie jeśli ktoś jest w trzeciej lidze to wyraźnie taktyka mu nie pomaga, a jeśli jest to gracz, który wraca po przerwie w graniu, to i tak bez taktyki by wygrywał, po trzecie jak już napisano we wszystkich dyskusjach na ten temat, to nie jest żadne oszustwo tylko normalna opcja gry, ja osobiście rzadko gram taktyką, ale prawie zawsze ją wgrywam w lidze, tak na wszelki wypadek;] chociaż szczerze powiedziawszy nie widzę wielkiej różnicy;] może to dlatego, że nie jest dopracowana, no ale to już inna sprawa...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.201 seconds
Powered by Kunena Forum