Liga Polska - reforma - LISTOPAD !!

More
16 years 6 months ago - 16 years 6 months ago #29424 by Foka
Stało się coś czego ja wielki optymista nie przewidziałem. Mamy wielu nowych graczy. Nie wiem ilu z Nich zostanie na dłużej. Jedno jest pewne Liga nie może być dalej oparta na systemie 3 ligowym w tej formie jak do tej pory to wyglądało. Jednak nie oznacza to stworzenia 4tej ligi. Nie chce by nowi gracze musieli czekać aż 4 miesiące na awans do najwyższej klasy. W ostatnim czasie pojawiło się też kilku stałych graczy, na których można liczyć z frekwencją, ale ich umiejętności i brak szczęścia powoduje, ze muszą się meczyć w 3ej lidze. Ta reforma jest też nagrodą dla nich. Reformę przygotował Bobbie. Polega ona na zwiększeniu ilości graczy w 2ej lidze. Będzie 20tu graczy z podziałem na dwie grupy.

Nowy kształt Ligi:


SENSIBLE EKSTRAKLASA (Intermario)

1. CL
2. CL
3. ISSF
4. ISSF
5.
6.
7. Baraż
8. Baraż
9. SPADEK
10.SPADEK


2 Liga Grupa A (Cinek)

1. AWANS
2. Baraż
3. Baraż
4.
5.
6.
7. Baraż
8. SPADEK
9. SPADEK
10.SPADEK


2 Liga Grupa B

1. AWANS
2. Baraż
3. Baraż
4.
5.
6.
7. Baraż
8. SPADEK
9. SPADEK
10.SPADEK


3 Liga Grupa A (Foka)

1. AWANS
2. AWANS
3. Baraż
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.


3 Liga Grupa B (Pablo)

1. AWANS
2. AWANS
3. Baraż
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.


3 Liga Grupa C

1. AWANS
2. AWANS
3. Baraż
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.


To jest tak pokrótce.
Zasady Spadków i Awansów. Więc z pierwszej Ligi spada bezpośrednio dwóch, a awansują do Ekstraklasy zwycięzcy grup. Miejsca 7 i 8 z Ekstraklasy oraz 2 i 3 z dwóch grup 2giej Ligi zagrają w barażu. Awans do najwyższej klasy uzyska dwóch graczy.
Z drugiej Ligi spadają miejsca 8,9,10 z obu grup a awans uzyskują dwaj pierwsi w każdej z trzech grup 3ej Ligi. Dodatkowo zostaną utworzone baraże znajdą sie w nich 7 gracz drugiej ligi oraz 3ecie miejsca z wszystkich grup 3ej Ligi.
Tak to będzie wyglądało w każdym następnym sezonie.

A jak będzie wyglądać korekta graczy w Lidze Drugiej w następnym sezonie? Myślę, że nikt się nie obrazi, bo Ci co mieli spaść spadną, a awansuje więcej osób.
W Drugiej Lidze jest 7 osób, trzej mieli spaść bezpośrednio i spadają. Brakuje więc 13 osób. AWANS uzyskają 4ej pierwsi z każdej grupy. Da to 12 miejsc. Zostaje jedno. O to jedne miejsce zagra 7 gracz z Drugiej Ligi i 5te miejsca z wszystkich 3ech grup 3ej Ligi. Czyli zostanie utworzona czteroosobowa grupa i jeden zagra w 2iej Lidze w następnym sezonie.

TYCH CO SIĘ CIESZĄ Z SZYBKIEGO AWANSU SPROWADZAM NA ZIEMIE, BO DRUGA LIGA TO WIĘKSZE OBOWIĄZKI. BĘDZIE OBOWIĄZYWAĆ 100% FREKWENCJA!!!



Potrzeba opiekunów dla Ligi 2 Grupa B i 3 Ligi Grupa C !!!! Czekam na zgłoszenia!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.217 seconds
Powered by Kunena Forum