A może cup?

More
18 years 11 months ago #2389 by dior
A może cup? was created by dior
Tak sobie myślę... Myślę, myślę i do wniosku dochodzę, że Boże Ciało to chyba niezły termin na małego cupa (przepraszam, jesli obrażam czyjeś uczucia religijne). Pierwszy amigowy cup odbył się we czwartek i całkiem był udany... Prawdopodobnie większość z Was doświadczy w końcu tygodnia typowo polskiej specjalności - długiego weekendu;) Może więc byśmy zagrali, amiga, czy sega obojętnie... Czekam na Wasze opinie. Pozdro:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 11 months ago #2390 by Intermario
Replied by Intermario on topic Re: A może cup?
Powiem krótko nie wiem czy zagram...ale proponuje Dior byś zorganizowal 7th SEGA Polish Cup na poziomie wybranym przez graczy ;-) Bo ostatni był w połowie kwietnia, a byloby to dobre przetarcie przed nowym sezonem.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 11 months ago #2391 by Fclan
Replied by Fclan on topic Re: A może cup?
No ja właśnie myślałem o zorganizowaniu właśnie w czwartek sega ucp :]

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 11 months ago #2392 by bartek4don
Replied by bartek4don on topic Re: A może cup?
Ja z checia bym zagrał również, ale mysle ze lepszy bylby Amiga CUP. Fakt , że liczba graczy jest podzielona na AMIGE i SEGE, ale Amiga jest u nas za słabo rozinięta. Ostatni polki Cup był przecież na SEGE, a Amiga był tylko 1 Polish Cup. Tak więc ja się deklaruje że zagram, ale Amiga Cup.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 11 months ago - 18 years 11 months ago #2394 by Fclan
Replied by Fclan on topic Re: A może cup?
Nikt nie lubi amigi Ja Intermario, redhiney absolut itd.. w amidze zagra gora 6 osob bez sensu, lepiej sege zagrac.. amiga to dno kazdy Wam to powie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 11 months ago #2395 by bartek4don
Replied by bartek4don on topic Re: A może cup?

Nikt nie lubi amigi Ja Intermasrio, redhiney absolut itd.. w amidze zagra gora 6 osob bez sensu, lepiej sege zagrac.. amiga to dno kazdy Wam to powie

Fclan chłopie ci ty wygadujesz?? czy Ty Intermario Redhiney to jest wszytsko??? Jak możesz mówić ze nikt nie lubi amigi? Wiem że ty jej nie nawidzisz ale daj innym także sie wypowiedzieć!!! Policz sobie ilu lubi amige bardziej niz sege. Dior, Noel, Cwirek, TURban (szkoda ze go ostatnio nie widać na IRCu), Sangral, Bartek4don no i nie liczac tych zza Odry, bo jak widac Amiga cieszy sie wielkim poparciem wsrod nowych graczy, a SEGA żyje tylko w Polsce (nie wiadomo ile jeszcze :-/ ) Zobacz kazdy niowy gracz zaczyna praktycznie grac w amige , nie sege. Przemysl to i nie mów że NIKT nie lubi amigi. NALEŻY LICZYC SIE ZE ZDANIEM KAZDEGO!!! Zobaczmy wiec kto bedzie za czym. ZAchecam do oddawania glosow popartych argumentami. Dzieki

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 11 months ago #2398 by Cwirek82
Replied by Cwirek82 on topic Re: A może cup?
Podzielam zdanie Bartka:) Moim zdaniem wiecej osob gra w amige:) Wystarczy spojrzec na 3 lige i na fakt, ze gra tam obecnie 20 zawodnikow. Z kazdym sezonem ich przybywa i bedzie ich jeszcze wiecej:) Wersja na amige powstala jako pierwsza i zdaniem fachowcow jest najlepsza nawet PC-towska jej nie moze dorownac, nie mowiac o sedze:) Pozdrowka:) AMIGA!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 11 months ago #2402 by Spooky
Replied by Spooky on topic Re: A może cup?

Nikt nie lubi amigi Ja Intermario, redhiney absolut itd.. w amidze zagra gora 6 osob bez sensu, lepiej sege zagrac.. amiga to dno kazdy Wam to powie


Pieprzysz glupoty :P
Ja lubie amige chociaż nie potrafie w nia grać jest zdecydowanie fajniejsza ale też i trudniejsza ;/

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 11 months ago - 18 years 11 months ago #2404 by dior
Replied by dior on topic Re: A może cup?
Kolejny pomysł, wynk długich przemyśleń. Skoro czwartek wolny, to może... Może w środę zagrać amigę, a we czwartek segę, ewentualnie odwrotnie... Od Was zależy. Proszę o odpowiedzi!!! Od Was wszystko zależy!!!! I na Pana Boga Wszechmogącego ( a kto nie wierzy, to na jakąś inną instancję) - zagrajmy coś!!!!!!!!!!! :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 11 months ago #2406 by Fclan
Replied by Fclan on topic Re: A może cup?
amiga suxx i tyle to jest gorsze od segi Redhiney tez Wam to powie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.196 seconds
Powered by Kunena Forum