Polski Serwer

More
16 years 9 months ago #22854 by dzem
Polski Serwer was created by dzem
taka sprawa organizacyjno techniczna w sumie:)

co myslicie o stworzenia polskiego serwera? wiem ze dosyc latwo jest postawic u siebie, no ale jednak nie wszyscy maja tak mozliwosc.
chodzi mi o postawienie szybkiego serwa, ktory bylby na haslo dla polskich graczy. arena zazwyczaj spisuje sie ok, ale poniewaz duzo spotkan gra sie ze swojakami, to na pewno jakosc gry poprawilaby sie, gdybysmy laczyli sie z jakims bliskim miejscem.

sa chyba tylko dwie opcje. jedna raczej kosztowna, w postaci przeznaczenia na ten cel kompa i lacza, i utrzymywania ich ze skladek:) nie jestem pewien jakie techniczne wymagania musialby miec komp, jesli niewysokie, to bylaby to jednorazowa inwestycja+znalezienie miasta gdzie sa najtansze lacza.
Druga opcja to tylko takie moje gdybanie., podejrzewam ze sa firmy, ktore zajmuja sie stawianiem serwerow. moze jesli robia to w hurtowych ilosciach to nie bedzie to drogie?
ok, to teraz czekam na sprowadzenie mnie na ziemie lub wyliczenia, ktore daja jakies nadzieje:)

pozdrawiam

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 9 months ago #22858 by Intermario
Replied by Intermario on topic Re: Polski Serwer
Nie wiem czy jeszcze pamiętacie Redhineya ;) On w pracy ma serwer 10/10 jeśli by z nim dobrze pogadać to możnaby mieć to nawet za free ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 9 months ago #22887 by Tomplus
Replied by Tomplus on topic Re: Polski Serwer
Kiedyś Cinek mi rzucił newsa o możliwości ściągnięcia własnego demona serwera Kailery.

Postawienie było banalne.

I myśle że w sumie każdy mógł sobie coś takiego postawić, a szczególności Ci co mają publiczny IP i kompa włączonego 24/7.

Jednak trzeba sprawdzić jedno - chyba że ktoś już wie - jaki transfer jest generowany podczas jednego pojedynku AmigaSWOS ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 9 months ago #23999 by cinek
Replied by cinek on topic Re: Polski Serwer
Kaillera server został postawiony nie wiem na jak długo, ale jest:) Limit 10 miejsc. Badać pingi :) U mnie od 37ms do 45ms.
O ip pytać mnie na kanale.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.213 seconds
Powered by Kunena Forum