Re: Sensible Days 2014 - Billund, Denmark - LIPIEC 26/27 - POLSKA EKIPA

More
9 years 9 months ago #124873 by xflea
Wynająłem busa na podróż do Billund. Pojemność 7 osób, diesel, klimatyzacja. Wyjazd 25 lipca (godzina do ustalenia), powrót 28 lipca (godzina do ustalenia). Cena za wynajem 200 zł.

Jadę trasą Bielsko-Katowice-Wrocław-Billund i z powrotem.

Na razie liczę 5 ogórów:
bobbie
dzem
foka
sanek
xflea

Czyli jeszcze 2-3 osoby możemy dokoptować.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 9 months ago #124874 by bobbiebobras
Ale chyba wiecej Nas nie bedzie jechac z Polski na Sensi Days :) A nie zmiescimy sie w 5 do auta jak rok temu co jechalismy z Foka?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 9 months ago #124875 by xflea
w 5 osób w osobówce ok. 1000 km kiepsko widzę, ale jak uważacie...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 9 months ago #124876 by sanek
tak pi razy drzwi ile mniej więcej podróż nam zajmie z Wrocka ? , pytam bo wychodzi mi że na północ będziemy z poniedziałeku na wtorek, a musze mieć jakiś plan na powrót

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 9 months ago #124878 by bobbiebobras
ja musze byc we wtorek o 5 rano w pracy ;) najlepiej wyspany hehe ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 9 months ago #124879 by dzem
Ja tez we wtorek w pracy musze byc. 12h do katowic. Mysle ze wyjazd o 6 rano z billund bo inaczej to wschod nie ogarnie powrotu. Z nordic przed wschodem slonca wyjechalismy i zdazylem rzutem na tasme na ostatni transport. Sanek obczaj o ktorej masz transport to tak wyjedziemy zebys zdazyl.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 9 months ago #124883 by xflea
zobaczymy jak nam pójdzie jazda w tamtą stronę. to będzie piątek - w reichu mogą być korki. poza tym popatrzcie sobie na trasę Katowice-Billund w google maps - trochę robót drogowych pokazuje po drodze...

w powrotnej drodze chyba taki sam czas możemy zakładać jak w tamtą stronę do Danii. myślę że nawet szybciej powinniśmy wrócić...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 9 months ago #124999 by dior
Panowie zmotoryzowani, dwie sprawy:

1. Djowger właśnie napisał, że tam nie będzie pościeli. Jako że lecę samolotem z możliwością przewiezienia wyłącznie bagażu podręcznego, nie jestem w stanie nic takiego ze sobą zabrać. Czy któryś z Was może mi pożyczyć śpiwór? Kawałek koca? Śladowe ilości pościeli? Oczywiście jeśli tak, to proszę o zabranie tego z Wami.
2. W poniedziałek mam wylot z Malme do Wawy o godzinie 13. Muszę być w Kopenhadze o godzinie 10 (mam kupiony bilet na autobus na lotnisko w Malme). Żeby dojechać do Kopenhagi na 10 muszę dostać się do Vejle możliwie jak najwcześniej. Najlepiej na 7 (nawet wcześniej). Wspominaliście o możliwości wyjazdu z Billund o 6 rano, Vejle jest prawie po drodze (parę km do nadłożenia - jakieś 30 min. samochodem z Billund). DAlibyście radę mnie podrzucić?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 9 months ago #125001 by Blazej_Bdg
Ty to masz problemy Dior. Lepiej pomyślmy o browarach na czarną godzine, bo niby będą darmowe, ale w Almelo było podobnie i się skończyły dość szybko.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 9 months ago #125003 by andib

Ty to masz problemy Dior. Lepiej pomyślmy o browarach na czarną godzine, bo niby będą darmowe, ale w Almelo było podobnie i się skończyły dość szybko.


But Blazej - We are not the Almelo crew 8)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.242 seconds
Powered by Kunena Forum