ban dla postlarvala na sezon Październik 2013

More
10 years 7 months ago - 10 years 7 months ago #120819 by postlarval

postlarval za wyjście z gry w trakcie meczu w lidze i w pucharze (recydywa) otrzymuje ban na sezon Październik 2013, możliwy powrót w Listopadzie 2013, przy czym każdy następny taki przypadek będzie karany surowiej z banem dożywotnim włącznie, ale mam nadzieję, że więcej takich przypadków nie będzie


lol moze zbanuj tez bobrixa (tez w 90 minucie wyszedl)
co za roznica czy w 90 minucie poczekam na gwizdek czy nie

pokaz mi punkt regulaminu na ktorym opierasz bana

sprawa byla taka mialem pilny telefon i musialem isc a ze byla 90 minuta to wyszedlem i napisalem wygrales, ulg musze isc

rozegralem wszystkie mecze w lidze co moglem, wygralem puchar polski
a ty wyrzucasz mnie z ligi !!! (bo w jednym wyszedlem w 90minucie)

poprosze o wypowiedzenie sie reszty spolecznosci

bo to co uprawiasz to jest nie na miejscu.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 7 months ago - 10 years 7 months ago #120821 by ulg81


lol moze zbanuj tez bobrixa (tez w 90 minucie wyszedl)
co za roznica czy w 90 minucie poczekam na gwizdek czy nie

pokaz mi punkt regulaminu na ktorym opierasz bana

sprawa byla taka mialem pilny telefon i musialem isc a ze byla 90 minuta to wyszedlem i napisalem wygrales, ulg musze isc

rozegralem wszystkie mecze w lidze co moglem, wygralem puchar polski
a ty wyrzucasz mnie z ligi !!! (bo w jednym wyszedlem w 90minucie)

poprosze o wypowiedzenie sie reszty spolecznosci

bo to co uprawiasz to jest nie na miejscu.


o wyjściu Bobrixa w PP pamietasz a o swoim w 62 min gry juz nie?, dziwne i po co go do tego mieszasz skoro on nie gra w lidze.
co za roznica czy w 90 minucie poczekam na gwizdek czy nie
no jak nie widzisz roznicy to nie mamy o czym pisac...
pokaz mi punkt regulaminu na ktorym opierasz bana
15.13. W przypadku punktów i spraw nieujętych w regulaminie lub będących wątpliwymi, Prezes ma prawo zasięgnąć opinii Rady i wydać werdykt, który w danym momencie uważa za najlepsze rozwiązanie - tak sięstało w Twoim wypadku i zreszta nie tylko bo kilka osob juz w karierze jak jeszcze tu nie grales mialo za to rozne kary
rozegralem wszystkie mecze w lidze co moglem, wygralem puchar polski
nie rozegrales wszystkich w lidze a w pl tez miales 2 nierozegrane za co powinny byc punkty karne ale jakos uniknales kary
a ty wyrzucasz mnie z ligi !!! (bo w jednym wyszedlem w 90minucie)
i znow mijasz sie z prawda - w ciagu kilku dni grajac 1 wyszedles w 89 min i drugi w 62 min w PP, i nie mam pretensji o samo wyjscie tylko rowniez o to co pisales po wyjsciu na ircu
sprawa byla taka mialem pilny telefon i musialem isc a ze byla 90 minuta to wyszedlem i napisalem wygrales, ulg musze isc
np
[18:18] POSTLARVAL musze konczyc smsa dostalem
[18:18] POSTLARVAL a tak wyszedlem bo sie wqrwilem
w pp było cos podobnego tylko jeszcze mi dopisales ze nienawidzisz moich szmat i dlatego , no coz naucz ich sie w koncu bronic to nie bedzie problemu ;)
bo to co uprawiasz to jest nie na miejscu.
za to to co robisz podczas gier jest jak najbardziej na miejscu
to tak w skrocie ode mnie i ciesze sie z decyzji Prezesa, ale mam tez nadzieje ze jak juz opanujesz emocje i nauczysz sie bronic szmat to nadal bedziesz z nami gral w lidze :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 7 months ago - 10 years 7 months ago #120823 by postlarval
Zatem poprosze o sklad rady i opinie jakie wyglosili

no... chyba ze sie ona sklada tylko z jednej osoby (ktora sie poskarzyla i nie powinna byc jej opinia brana pod uwage)

poprosze o nicki tej tajnej rady

no chyba tylko randapek mnie jeszcze nie cierpi.

troche wam sie panowie poprzestawialo, moze przyjedzcie na jakis online, pogadamy, napijemy sie

moim zdaniem to lepsze niz nie granie w lidze, nie odzywanie sie na forum, czacie, poza wyjatkowymi przypadkami rozdawania banow za NIC!!!

lol. do czego to doszło.

dodam ze chcialem porywalizowac, pograc z ludzmi z polskiej ligi, w koncu stanac na podium no ale wazniejsze sa dziecinne gierki

panowie ja mam ponad 30 lat na karku tak jak i reszta!

i cala przyjemnosc, 40 meczy w ciagu miesiaca mam miec zabrana ze wzgledu na to ze jeden z drugim tak sobie ustalil....

poprosze o przyklad bana za podobne zdarzenie (lub podobnej wagi - wyjscie w trakcie meczu bo ma sie waznego smsa i napisanie ze walkower moze byc)

najlepiej linki do zdarzenia i uzasadnienie.

dlaczego ban jest dla mnie najlepszym rozwiazaniem ? moze wlasciwsze byloby ostrzerzenie ?

zreszta po cholere ulg sie skarżysz i robisz szopke z wklejaniem PRYWATNYCH rozmow ? (to tak jak bys na zlocie dyktafon nosil)

po co raportujesz ze wyszedlem z meczu, co ci to przeszkadzalo ?

rece opadaja!

co do kompletu meczy to nie rozegralem bo boruc sie nie pojawial i doskonale o tym wiesz, ulg.

zenada.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 7 months ago - 10 years 7 months ago #120828 by ulg81
skład to Prezes i prowadzący ligi i puchary (w zwiazku z tym ze nie ma innych chetnych sa to 2 osoby)
w pp nie miales zadnego smsa a wyszedles bo .. no wlasnie bo tak jak to okreslasz zadecydowalo dziecinne zachowanie z twojej strony
dlaczego ban a nie ostrzezenie? bo ostrzezenie otrzymales oficjalnie na forum ligi kilka dni wczesniej (zreszta ladnie za nie podziekowales - i nic nie zrobiles zeby sytuacja sie nie powtorzyla)
no wlasnie rece opadaja ze nie wiesz dlaczego jak strzelilem gola na 3-1 w 62 min i wyszedles bez niczego(poraz 2 w ciagu tygodnia), nie rozumiesz ze psujesz tym radosc z gry? nie rozumiesz ze nie bedziemy tu akceptowali tak dziecinnego zachowania? ktos strzela wypracowanego gola (ktorego nazywasz zawsze szmata) cieszy sie ze wychodzi na 2 bramkowe prowadzenie a ty sobie jakby nigdy nic wychodzisz z gry kwitujac ze nie nawidzisz moich szmat i dlatego wychodzisz
w pl nie miales Boruca a Western bywal czesciej (jak chcesz moge dac logi)
dlaczego wklejam- bo widze ze masz klapke na oczach i nic do ciebie nie dociera - w ogole nie widzisz swojej winy i ciagle pomijasz mecz pp ktory wlasnie dopelnil czary goryczy bo wyszedles w 62 min a nie 89 i nie bylo smsa, a w twoich slowach pisanych jest duzo nieprawdy albo jej zatajenia i tylko dlatego napisalem wczesniejszego posta
nie wiem mysle ze wystarczy naszych postow tutaj w tej chwili, teraz jeszcze moze niech wypowie sie ktos inny , bezstronny w tym sporze

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 7 months ago #120830 by Spankin
podstawą zabawy jest przestrzeganie pewnych zasad i bycie fair w stosunku do innych zawodników, jak ulg napisał - zrobiłeś to raz, dostałeś ostrzeżenie, a potem drugi raz, więc od kary nie ma odwołania, aczkolwiek możesz grać w PP w październiku i zapraszamy z powrotem w listopadzie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 7 months ago #120832 by postlarval
jakie zasady? jakie fair?

co to za problem dla przeciwnika jak wychodze z gry i pisze wpisz walkower bo musze isc dostalem waznego smsa
czy to jest nie fair ?

ok spankin dostajesz smsa ze musisz gdzies pilnie jechac i jestes w trakcie meczu, piszesz przeciwnikowi sorry musze isc i wpisz walkower
dostajesz za to bana z ligi

racjonalne ?

prosze przeczytaj moje posty i sie ustosunkuj do nich

np.
kiedy ktos dostal bana za cos takiego lub cos podobnego, link do tego zdarzenia

poprosze tez link do oficjalnego ostrzezenia i zapowiedz bana jesli to sie powtorzy

a co do drugiego razu, co ma puchar polski do ligi ?
w pucharze byla sprawa jasna, 90 minuta i koniec meczu, wyszedlem w tej minucie jak spotkanie bylo rozstrzygniete a dostalem w nagrode wynik 0:10

zreszta to jest zenujace, skoro i tak w lidze nie grasz, nie wypowiadasz sie na forum, nie pojawiasz sie na zlotach, nie pracujesz nad stroną ss.de, nie bywasz na ircu...

tylko banujesz,

moim zdaniem rada powinna sie skladac z osob ktore graja w lidze, np osoby ktore rozegraly najwiecej meczow w ostatnich 3 sezonach.

sad kapturowy skladajacy sie z jednej osoby i to POKRZYWDZONEJ (lol) to jest ponizej krytyki jakiejkolwiek.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 7 months ago #120834 by Spankin
pp wchodzi w skład polskich rozgrywek, tak jak i liga, minuta nie ma znaczenia, wyjście to wyjście, napisałeś, że wyszedłeś bo się wku... to nie to samo co dostać ważnego smsa, czego zresztą nie mamy jak zweryfikować, nie twierdzę, że go nie dostałeś, ale nie możemy tworzyć precedensu, bo później inni mogą korzystać z tego rozwiązania , nie wiem czy były już takie przypadki, podejrzewam, że tak, ale nie mam w zanadrzu linka, niemniej taka jest moja decyzja; co do mojej skromnej osoby to robię trochę więcej, niż Ty widzisz (nie tylko banuję), zostałem wybrany z poparcia poprzednich władz i osób zasłużonych dla SWOSa, ostatnio faktycznie mam mniej czasu i nie gram w lidze, ale nie sądzę by to miało wpływ na bycie prezesem , aczkolwiek jeśli więcej osób zgłosi zastrzeżenia co do mnie, to rozważę te głosy, z mojej strony to koniec dyskusji, i tak za duży offtop się tu zrobił, jeśli jednak chcesz dalszych wyjaśnień zapraszam na gg

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 7 months ago #120836 by postlarval
nie chce zadnych wyjasnien, nie jestem socios a ty nie jestes casilliasem (czy tam adanem)

napisalem ze musze isc bo dostalem smsa
no i co ze sie wqrwilem ? co to ma do rzeczy ? napisalem ze wpisz walkower i tyle. czy to jest zagranie nie fair ?

jak zwykle nie odpowiadasz na pytania, mam je powtorzyc ?

czy ktos kiedykolwiek dostal bana z ligi za to ze wyszedl w trakcie JEDNEGO meczu bo musial ?

ok skoro cos robisz to napisz co konkretnie zrobiles przez ostatnie miesiace, jedyna aktywnosc ktora zauwazylem to pisanie postow o zapisach do ligi

ja w tym czasie zrobilem po kolei :

rozegralem prawie 100% meczow w polskiej lidze, asl2, asl3, issf, pucharze polski (ktory raz zdobylem) - pareset

bylem w berlinie na zlocie spolecznosci swosa (oraz w we wroclawiu, grodzisku)

wymyslilem zoptymalizowalem i zainicjowalem rozgrywki stalych fragmentow gry w berlinie i wyjasnilem na forum

zaprogramowalem i wprowadzilem mala acz bardzo pomocna zmiane na stronie (nie trzeba wpisywac wynikow jak przeciwnik juz wpisal wystarczy zatwierdzic)

uruchomilem srodowisko testowe i zasponsorowalem serwer, postawilem system kontroli wersji

uczestnicze w projekcie ss.de, mam dostep do jira i wspolpracuje z zespolem

stworzylem nowy projekt - reanimacje bota irc ktory bedzie dynamicznie laczyl sie ze strona ss.de pobieral dane i wysylal


ok ale lepiej mnie wypieprzyc z ligi bo musialem wyjsc z jednego meczu bo mialem pilniejsza sprawe i postulowalem o walkowera
no i w pucharze polski oposcilem rozstrzygniete spotkanie w 90 minucie (chociaz i tak puchar ostatecznie zdobylem pomimo porazki w tym meczu 10:0)



Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 7 months ago #120837 by Spankin
napisałem już w poście wyżej: nie wiem czy były już takie przypadki, podejrzewam, że tak, ale nie mam w zanadrzu linka
dotyczy to dwóch meczów, nie jednego i nawet jeśli nie było takiego przypadku to jest właśnie teraz, to nie żadna złośliwość z mojej strony, ani nic osobistego i tak tego nie traktuj

nie będę się licytował, kto zrobił więcej, to co zrobiłeś chwali Ci się, ale w żadnym wypadku nie ma to wpływu na bana, bo wszystkich obowiązują te same zasady, swego czasu Foka też dostał miesięcznego bana ode mnie za niedogranie ligi

proszę jeszcze raz abyśmy zakończyli już ten temat tutaj

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 7 months ago #120838 by postlarval
podejrzewasz, lol.

moze ktos z innych graczy polskiej ligi pamieta.

co do zaslug to problem w tym ze napisales ze duzo robiles a nic kompletnie nie zrobiles a teraz kompletnie pomijasz ten watek, lol

z tego co pamietam byly kary punktowe za wykroczenia typu niezagranie meczu bez zapowiedzi

lub usuniecie z ligi za to ze sie nie mialo czasu rozegrac (acidzooq zostal zbanowany i powiedzial ze juz nie zagra w tej lidze dopoki bedzie tak jak bylo)

no ale jak to sie ma do wyjscia z 1 meczu przed koncem i prosba o walkowera :)

bronicie swego ego z ulgiem ktory jest glownym winowajca, ktory kazde rozmowy na czacie rejestruje i skarzy sie do wladz w ktorych sam siedzi

proponuje demokratyczne rozwiazanie,
wybory rady do roztrzygniecia tej kwestii i kolejnych bo nie moze byc tak ze
prezes sie pyta o rade ktora sie sklada z niego i jego pomocnika ktory jest w sprawe zamieszany

nie mozna byc sedzia we wlasnej sprawie i radzic sie samego siebie i swojego podwladnego.

proponuje najaktywniejsze osoby z poprzednich 3 sezonow majace najwyzszy ranking, zeby liczba byla nieparzysta to najlepiej 3

bobrix, assura, bobbie

niech oni zadecyduja
niech ta rada ma rece i nogi







Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.238 seconds
Powered by Kunena Forum