Zapisy na sezon ligowy - Maj 2013

More
10 years 11 months ago #118350 by grobel
ja rezygnuje. niestety brakuje mi ostatnio czasu. mam nadzieje ze to tylko chwilowe. dzieki i pozdrawiam.
The topic has been locked.
More
10 years 11 months ago #118356 by sanek
siema, chcialem zagrac
The topic has been locked.
More
10 years 11 months ago #118357 by migg76
The topic has been locked.
More
10 years 11 months ago #118369 by Gloomy
gram jeśli będzie jedna liga.
The topic has been locked.
More
10 years 11 months ago #118372 by sanek
tworzycie 2 lige tylko po to aby byla 2 liga ?
The topic has been locked.
More
10 years 11 months ago - 10 years 11 months ago #118373 by Gloomy
Na to wygląda
The topic has been locked.
More
10 years 11 months ago #118374 by Spankin
zobaczymy ile osób się zgłosi - sanek, migg - możecie grać między sobą mecze i zapisać na kartce , piątego maja się okaże czy będzie druga liga, tak czy inaczej wpiszecie później wyniki w 1 lub 2 lidze

Gloomy - spadłeś karnie za niedogranie meczów w ostatnim sezonie, więc stawianie warunków jest trochę nie na miejscu; jeśli nikt się więcej nie zgłosi to jestem skłonny dodać Cię do 1 ligi pod warunkiem 100% frekwencji na wszystkich progach frekwencyjnych

jeśli zgłosi się jeszcze jedna osoba, będzie druga liga
The topic has been locked.
More
10 years 11 months ago #118402 by Spankin
Panowie, zostawcie już te dyskusję, albo dokończcie na ircu/gg bo tu jest temat do zapisów i niekoniecznie zachęcacie potencjalnych nowych graczy do zapisania się :)

W odpowiedzi na wielkość ligi - 12 osób to za dużo na obecną liczbę graczy w lidze, w regulaminie jest też punkt, który mówi, że Rada Ligi ustala system rozgrywek; de facto nowy, bardziej aktualny regulamin jest praktycznie gotowy i będzie prawdopodobnie obowiązywał od czerwca

i jeszcze tylko nawiązując do argumentu, że gra w SWOSa to zabawa - zabawa jak najbardziej, ale przez niedogrywanie meczów psuje się zabawę innym, więc minimum sumienności to zagranie wszystkich meczów w terminie, w końcu im więcej meczów tym więcej zabawy; my chcemy po prostu żeby każdy miał równe szanse, żeby gra była sprawiedliwa i sprawiała każdemu satysfakcję, a nie żeby ostateczne wyniki były ustalane przy zielonym stoliku
The topic has been locked.
More
10 years 11 months ago #118403 by Gloomy
Właśnie, satysfakcja i równe szanse. Dwie główne kwestie, których dla mnie zabrakło w zeszłym sezonie. ;) Ale sezon minął, niesmak mam nadzieję też szybko minie, czas ruszyć dalej. :) Co do ilości drużyn, wątpię by 3 osobowa liga satysfakjcnowała kogokolwiek. Nowy regulamin cieszy jak najbardziej. :)
The topic has been locked.
More
10 years 11 months ago #118407 by rysiek85
dokladnie zrobic lige na 20 osob jak w Primera Division:) po co komu 2 liga z iloscia graczy, ktorych mozna policzyc na palcach jednej ręki
The topic has been locked.
Time to create page: 0.234 seconds
Powered by Kunena Forum