Zapisy na sezon ligowy - Grudzień 2012

More
11 years 4 months ago #115941 by bobrix

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115942 by Spankin
witamy Foczkę i dżemika :) liga z sezonu na sezon wraca do dawnej świetności

xflea - szkoda, ale dzięki za info

Rysiek85 - Ibenolos spadł tak czy siak za niedogranie z jego winy, dlatego matias był usprawiedliwiony, nie ma się co bulwersować, wystarczy zapytać :) jako, że xlfea zrezygnował wskakujesz na jego slot, o ile oczywiście chesz (chyba, że jakimś cudem Ibenolos i matias zagrają ostatni mecz)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115946 by rysiek85
wcale sie nie denerwuje, ale zasady sa zasadami i trzeba ich przestrzegac. Jesli zostaje to gram

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago - 11 years 4 months ago #115948 by ulg81
no i wlaśnie problem w tym, ze zgodnie z zasadami spadasz Ty i Ibenolos...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115949 by manfred

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115950 by rysiek85
ulg81 na forum nikt nie zglaszal ze nie dogra meczu, bo cos wypadlo. Nie masz racji.
ps. jest sens robic 2 lige? nie ma duzo ludzi do gry

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115951 by ulg81
heh ja uwazam, ze znam regulamin, ale skoro tak twierdzisz... a i widać nie czytasz uwaznie postów bo i w zapisach jest na ten temat (z przed miesiaca no i w temacie ligowym tez)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115952 by rysiek85
dobra to zdegradujcie mnie i po sprawie. tylko zapewnijcie mi conajmniej 9 graczy w 2 lidze, bo ja chce grac, a nie czekac na koniec miesiaca i poczatek nowego sezonu:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115953 by ulg81
nie chodzi o degradacje, bo tak jak Spankin napisal jestes ze wzgledu na rezygnacje Xflei jednak w 1 lidze, a ja tylko oceniam gole fakty ktore przemawiaja za brakiem wiedzy na temat awansów/ spadkow z Twojej strony a probe oczerniania innych osob co nie powinno miec miejsca

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115954 by rysiek85
myslalem ze wszystkie problemy z niedograniem meczow zglasza sie na forum. Takiej informacji nie bylo, wiec nie mędrkuj . Nikogo nie oczerniam, przedstawiam swoj punkt widzenia. Dla mnie sprawa byla oczywista(niedograny mecz, brak wpisu na ten temat na forum). Masz racje przepisow nie czytalem, znam tylko podstawowe zasady. Wg mnie ten problem zalicza sie do podstawowych...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.279 seconds
Powered by Kunena Forum