Re: Puchar Brazil vs Papua New Guinea

More
13 years 9 months ago #86324 by Geese

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #86523 by bobrix
vs Defone 9-7,8-7 grA

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #86646 by Root
Root vs Kiełbaska 15:6 i 9:8

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #86653 by Boruc2
Boruc2 vs Foka 6-12 9-11 ???

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #86844 by Geese
Z grupy A usunięci Młodzian oraz Valdeisre (po 2 zagrane mecze), z grupy B Magister i Foka (pierwszy 0 meczy, drugi 2).
Czas do piątku, żeby zagrać jakieś mecze, jeśli nic się nie zmieni to pierwsze i drugie miejsce w drupach zajmą osoby z najwiekszą ilością zagranych meczów i automatycznie awansują do 1/4. Pozostałe osoby zagrają ze sobą 1/8.

P.S.
Chyba jest to mój pierwszy i ostatni cup bo widzę, że ludzie nie mają chęci do gry, nawet nie tyczy się to tego cupa, ale w ogóle coś się tutaj posrało.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago - 13 years 9 months ago #86854 by Lord Pablo
Geese rób półfinały i zakończ ten CUP - jest bardzo fajny i z nagrodami, ale to nie twoja wina. Ostatnio Swos online przechodzi kryzys. Zobacz jak nas mało w Polskiej Lidze i w Rankingu - brakuje nowego ducha zarówno na ss.de i ss.pl jak i na Mircu - starzy gracze odchodzą a nowym brakuje Bakcyla by zastać ze Swosem na dłużej.

Takie turnieje jak twój powinny dać nowego kopa i zachęcić graczy do grania ale jak widzisz z marnym skutkiem....

Widzisz był Darecki był Jack był ten cały Jurczak - było się z czego pośmiać na Ircu - teraz tam się nic nie dzieje, zobacz jak mało graczy zgłasza się do Ligi i do PP -

Chude lata dla Swos Online

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #86984 by Root

Geese rób półfinały i zakończ ten CUP - jest bardzo fajny i z nagrodami, ale to nie twoja wina. Ostatnio Swos online przechodzi kryzys. Zobacz jak nas mało w Polskiej Lidze i w Rankingu - brakuje nowego ducha zarówno na ss.de i ss.pl jak i na Mircu - starzy gracze odchodzą a nowym brakuje Bakcyla by zastać ze Swosem na dłużej.

Takie turnieje jak twój powinny dać nowego kopa i zachęcić graczy do grania ale jak widzisz z marnym skutkiem....

Widzisz był Darecki był Jack był ten cały Jurczak - było się z czego pośmiać na Ircu - teraz tam się nic nie dzieje, zobacz jak mało graczy zgłasza się do Ligi i do PP -

Chude lata dla Swos Online


Widzę ,,Złote Rady wg Lorda_Pablo itd. a jakoś jak się pytam o grę i mówię ci że rano jestem w pracy (ci zapewne pasuje rano) to potrafisz mi tylko odpisać ,,zmień pracę zamiast napisać mi kiedy moglibyśmy zagrać....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #86986 by Lord Pablo
root w sobote a o której to sie smsem dogadamy, bo wieczorem mam wesele, pykniemy w dzień

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #87047 by Root
Jakby co jestem cały dzień....sms-a nie pisz bo tamten numer jest nieaktywny...na gg atakuj...aha pracuję jutro 8-12.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #87052 by gomi
gr.B
gomi vs Root 10-8 10-7

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.210 seconds
Powered by Kunena Forum