Nowy sezon

More
19 years 3 months ago #1132 by Zalek
Nowy sezon was created by Zalek
Witam!
Pisze z taka sprawa. Skoro sezon trwa miesiac, to czy nie byloby wskazane, zeby rzeczywiscie mozna bylo grac od 1 dnia danego miesiaca? Bo dzis mamy ostatni dzien grudnia i nic nie wiadomo na temat nowego sezonu. Ani jak dokladnie beda wygladac ligi, ile ich bedzie, kto w ktorej bedzie gral, no i w koncu z kim. Jesli teraz tego nie ma, a potem znow beda wysylane prosby o potwierdzanie udzialu w lidze itp. to nim sie wszystko ulozy to sezon zacznie sie w drugim tygodniu stycznia. A skonczy znowu np. 26 i w rezultacie trwac bedzie nie miesiac a pol miesiaca. Nie chce byc upierdliwy, tylko uwazam, ze w konsekwencji daje to sytuacje takie jak ostatnio, ze duzo meczow nie zostalo rozegranych, wiele rozgrywano w ostatnich godzinach i byla ogolnie nerwowka. A nie kazdy ma tyle czasu, zeby przez te dwa tygodnie dzien w dzien moc probowac z kims zagrac. Skoro ma byc miesiac, to niech to naprawde bedzie miesiac, a dzieki temu moze zmniejszy sie liczba graczy, ktorzy rozegrali tylko kilka spotkan.
Eto tyle z mojej strony.Dzieki i najlepszego w nowym roku :-)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 3 months ago #1135 by Spooky
Replied by Spooky on topic Re: Nowy sezon
Nie wiem z tym problemem do intermario i dzema.
Lez sezon w/g pierwotnych ustalen zawsze ma sie koncyzc 26.
I zalku naprawde nawet pol miesiaca wystarczy zawodnikowi ktory chce grac przykład ? Salva zjawil sie 2-3 dni przed koncem sezonu i rozegral 12/14 meczy ? Bedzie ? Wydaje mi sie ze jest dobrym przykladem.

Ale najlepiej skorzystac z oferty redhineya i ustalic w tym okresie sezonowym 3 czasy kiedy trzeba byc na ircu by rozgrywac mecze ligowe.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 3 months ago #1137 by Zalek
Replied by Zalek on topic Re: Nowy sezon

I zalku naprawde nawet pol miesiaca wystarczy zawodnikowi ktory chce grac przykład ? Salva zjawil sie 2-3 dni przed koncem sezonu i rozegral 12/14 meczy ? Bedzie ? Wydaje mi sie ze jest dobrym przykladem.

No wlasnie rozegral 12 z 14. Ja np bylem na zwolnieniu i siedzialem caly ostatni tydzien w domu, i naprawde duzo siedzialem na kanale i na gadu i mimo usilnych staran nie rozegralem 3 meczy. A zabraklo mi 2 punktow do awansu, ktore moim (skromnym ;) )zdaniem zdobylbym nawet w 1 spotkaniu...

Ale najlepiej skorzystac z oferty redhineya i ustalic w tym okresie sezonowym 3 czasy kiedy trzeba byc na ircu by rozgrywac mecze ligowe.

To jest dobra propozycja, ale wymaga troche glebszej dyskusji. Bo ustalone odgornie terminy mino wszystko nie zawsze wszystkim podpasuja (chocby ja nieraz trafiam nie ze swojej winy nagly dyzur w pracy w godzinach wieczorno-nocnych). Ja proponowalbym np. 5 ustalonych terminow. z ktorych trzeba stawic sie przynajmniej 3 razy. To juz duza szansa, ze przy odrobinie checi sie udaosiagnac to minimum i nie ma mozliwosci zeby sie z kims rozmijac zawsze - przynajmniej jeden termin bedzie wspolny dla kazdej pary zawodnikow.

To takie moje krotkie przemyslenia, mam nadzieje, ze okaza sie choc troche pomocne...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 3 months ago #1144 by Intermario
Replied by Intermario on topic Re: Nowy sezon
W tym momencie czekam na Redhair, który mam mi zapodać panel, jeśli otrzymam panel to wtedy odrazu zajmę się wpisywaniem lig. Niestety nie mam pełnego dostępu i bez pomocy Redhaira nie jestem wstanie stworzyć nowego panelu ligowego (dlatego wszyscy musimy czekać :(( ) Jeśli chodzi o terminy to nie uważam tego za trafiony pomysł, ponieważ gra od 1-26 każdego miesiąca w dowolnych godzinach jest najlepszym rozwiązaniem. Gwarantuje bowiem iż wprowadzenie terminów wprowadzi ogromne zamieszanie w systemie rozgrywek, a musimy zadać dsobie pytanie kto będzie kontrolował ludzi w danym terminie!!?? Każdy z polskich zawodników podał swoje gg icq tak więc znalezienie graczy nie jest dużym kłopotem.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 years 2 months ago #1427 by Spooky
Replied by Spooky on topic Re: Nowy sezon
Kiedy jakies konkretne info ?:)
wsumie juz 29 a chcialbym wiedziec jak sobie rozplanowac sezon ( hehe zartuje ) ;-]
Nie no ale byscie coneico napisali chyba mniejwiecej juz wszystko wiadomo.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.176 seconds
Powered by Kunena Forum