Re: Turniej za "dyche" z nagrodami.

More
14 years 9 months ago - 14 years 8 months ago #69313 by Foka
W temacie o kasie Polskiej Społeczności Sensible Soccer napisałem, że zorganizujemy cykl turniejów z nagrodami.

Pomysł jest dość kontrowersyjny, ale myślę, że warto bo każdy będzie miał szanse dostać pucharek czy jakąś nagrodę.

Zapisy do turnieju będą płatne. Startowe - 10 zł. By zagrać w turnieju kasa będzie musiała się znaleźć na wskazanym koncie przed rozpoczęciem turnieju (ewentualnie screen z przelewu). Z uzbieranej puli połowa trafi na konto ss.pl, a druga połowa pójdzie na nagrody, puchary. W każdym turnieju nagrodzonych zostanie trzech najlepszych graczy. Powiecie, co to za przyjemność, jak znów pewno wygra ktoś z trójki Lobo, Bobbie, Root. Otóż nie. Idea turnieju jest taka, by dać szansę wygrać każdemu. W związku z tym graczy, jak i drużyny podzielimy na grupy.

Graczy podzielimy według SRN

Grupa 1 - do 1000 SRN
Grupa 2 - od 1001 do 1500 SRN
Grupa 3 - od 1501 do 2000 SRN
Grupa 4 - od 2001 do 2500 SRN
Grupa 5 - od 2501 .....

Każdej z grup przypiszemy zestaw drużyn według umiejętności (skillu). Podstawową wartością, na którą patrzymy będzie szybkość graczy. Drużyny podzielone od najlepszej do tej najgorszej przygotował w swojej bazie Xflea. Tutaj podam po kilka przykładów drużyn według wstępnie dokonanego podziału

Grupa 1 : Italy, AC Milan, Real, Barca, Portugalia, Hiszpania, MU, Juve, Bayern, Aston Villa, Blackburn ....
Grupa 2: Belgia, Arsenal, Rangers, Czesi, PSG, Sporting, Norwegia, Benfica, Gremio, Betis ....
Grupa 3: Napoli, Werder, Bayer L, Turkey, Cologne, Udinee, Lyon, Senegal, Aberdeen, Słowacja ....
Grupa 4: Dynamo Dresden, Hungary, Genoa, Celta Vigo, USA, Twente, Bari, Besiktas, Nigeria, Tirol ...
Grupa 5: Fluminese, Montpelier, Słowenia, Gent Bochum ......

Oczywiście jest to podział wstępny, teraz pogramy sparingi i postaramy się zrobić tak by wyrównać szanse graczy najbardziej, jak tylko się da.
Najpierw wybierać będą gracze z grupy 1ej. Zacznie ten, który jest najniżej w rankingu. Oczywiście gracze z grupy 2iej nie będą mogli wybierać zespołÃ³w z grupy 1ej, nawet jeśli te nie zostaną wcześniej wybrane.

Będą dwa rodzaje turniejów jednodniowe i miesięczne (jak Puchar Ligi).

Czekam na Wasze sugestie i komentarze. Dokładny rozpis drużyn podamy wkrótce.

Numer konta

75 1090 2486 0000 0001 0947 7743

Szymon Mikołajczak
Przestrzenna 34/31
Wrocław 50-533

Tytuł : Sensible Offline
The topic has been locked.
More
14 years 8 months ago #69892 by Foka
Podział drużyn do pucharu

[22:00] xflea xflea.republika.pl/swos/grupa1.png
[22:00] xflea xflea.republika.pl/swos/grupa2.png
[22:00] xflea xflea.republika.pl/swos/grupa3.png
[22:00] xflea xflea.republika.pl/swos/grupa4.png
[22:00] xflea xflea.republika.pl/swos/grupa5.png


Dziękuje Xflea za pomoc
The topic has been locked.
More
14 years 8 months ago #69913 by Foka
1 turniej - Inauguracja Pucharu Króla Polskiego Sensible. Będzie to turniej jednodniowy, zasady identyczne, jak w Pucharze Polski. Turniej odbędzie się 14 lipca. Do tego czasu na koncie musi się znaleźć wpłata. O zasadach wyboru drużyn pisałem wcześniej. Wszystkie drużyny i ich przydział do grup podam do niedzieli.

Puchar Polski za dychę - napis na pucharze (medalu)

2 turniej - będzie prowadzony na wzór Pucharu Ligi, trwać będzie miesiąc, ale po 4 mecze z każdym w grupie. Zacznie się 15 lipca.

Puchar Ligi za dychę - napis na pucharze (medalu)

3 turniej - Miesięczne KO. Grać będziemy do 4ech zwycięstw. Jednak przegrany dostaje drugą szansę w meczu z innym przegranym. Turniej trwać będzie około miesiąca. Zacznie się 20 sierpnia, a zakończy 15 września.

KO za dychę - napis na pucharze (medalu)

4 turniej - Liga po 2 mecze z każdym. Zacznie się 16 września, a zakończy się dzień przed turniejem we Wrocławiu.

Liga Polska za dychę - napis na pucharze (medalu)

Zwycięzcy klasyfikacji będą mieli napisane na pucharach :

Pierwszy Król Polskiego Sensible
Drugi Król Polskiego Sensible
Trzeci Król Polskiego Sensible
The topic has been locked.
More
14 years 8 months ago #69933 by Foka
Panowie. Kupiłem dziś puchary. 5 kompletów. Miałem dylemat, ale nie lubie przeciętności więc pucharki są na prawdę atrakcyjne. Tylko jest problem. Kosztować będą 333 zł. W poniedziałek je odbiorę i wrzucę zdjęcia. By spełniło się założenie tego turnieju, w każdym z cupów musi zagrać 20 osób przynajmniej, Czekam na zapisy. Na razie jesteśmy 30 zł na plus... :P
The topic has been locked.
More
14 years 8 months ago - 14 years 6 months ago #69936 by Foka
Panowie podaje ostateczny termin Inauguracji Turnieju zadzyszki :

14.07.09 godzina 20.00

Lista startowa :

Wodiczko - 30 zł
Noel - 30 zł
Foka - 30 zł
Ruichi - 30 zł
Rachfus - 30 zł
Bobbie - 30 zł
Dior - 30 zł
Szyms - 30 zł
Lobo - 30 zł
Dżem - 30 zł
Pączek - 30 zł
Xflea - 30 zł
Yesiu - 30 zł
Ulg - 30 zł
Lord Pablo - 30 zł
Tom - 10 zł (Puchar Polski za dychę )
Grobel - 30 zł
Jack - 30 zł (wpłaci 18 sierpnia)
Marcinos - 30 zł
Geese - 30 zł
Gomi - 30 zł
Root - 30 zł
Chris - 20 zł (dwa turnieje)
Nepus - 30 zł
Defone - 30 zł
Magnum - 30 zł
Domenechu 10 zł (dwa turnieje)
Oli 20 zł (jeden turniej)

Stan Konta - 670 zł - 330 zł (puchary) = 350 zł

19 osób opłaciło start.
The topic has been locked.
More
14 years 8 months ago - 14 years 8 months ago #70256 by Foka
A o to puchary, które można wygrać w zadyszce.






The topic has been locked.
More
14 years 8 months ago #70294 by Wodiczko
Ja chciałem zgłosić, że niestety z ważnych przyczyn nie dam rady dziś wystąpić w zadyszce...
W związku z tym propozycje do prowadzącego są dwie - albo moją wpłatę za pierwszy puchar przekazać na pieniądze społeczności albo pozwolić grać pierwszej osobie chętnej, która się zgłosi, a nie opłaciła startu...Wybór pozostawiam Foce...
Have fun!
The topic has been locked.
More
14 years 8 months ago #70297 by Foka
Kaska idzie na ss.pl i tyle. Jeśli miałbym pozwalać grać komuś, kto nie zapłacił, to trzeba by zrobić podobnie z Noelem bo On na wakacjach i pewnie jeszcze kogoś nie będzie. 30 zł to nie jest majątek. Kasa jest nam potrzebna i jeśli komuś zależało by zagrać to z pewnością te 30 zł by wygospodarował.
The topic has been locked.
More
14 years 8 months ago - 14 years 8 months ago #70349 by gomi
a ja poproszę zmiane na BOLTON WANDERERS
The topic has been locked.
Time to create page: 0.269 seconds
Powered by Kunena Forum