Re: TSL

More
16 years 2 weeks ago #37663 by firat12345
Replied by firat12345 on topic Re: TSL
şimdi de kendimi galatasaraylı meşhur futbolcu hakan şÃ¼kür gibi hissetim. git denen ama gitmeyen.

üzdün beni eleven :(

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 2 weeks ago #37670 by yigit_kan
Replied by yigit_kan on topic Re: TSL
eskiden baraj maraj yoktu catur cutur da oynaniyordu afedersiniz.
Zorunlu olunca insanin oynayasi gelmiyor, kacmak istiyorum bazen :(

More
16 years 2 weeks ago #37680 by scouser
Replied by scouser on topic Re: TSL
anammm ... elevenn kaçacakk yakındaaaaa...

yaw adam türk futbolu için saçlarını süpürge ediyor maçların tamamlanmasını istiyorr...

More
16 years 1 week ago #37697 by firat12345
Replied by firat12345 on topic Re: TSL
açıkçası yigitin baraj konusundaki bu hezeyanını saçma buluyorum. lig denen olgu tüm maçlar tamamlandığı zaman bir anlam ifade ediyor. yoksa eleven ın da dediği gibi bir fun lig kurulur orda oynanır kafaya estikçe. ama sezonlu devamlı bir lige katılım barajı bulunmaması saçma. ama bu fikri ortaya atan yigit. böyle mantık hatalarını bu sebepten hoşgörüyle karşılamalıyız.

artık bizim milli karakterimizden mi bireysel üşengeçliğimizden mi bilmiyorum. ama ben maçları tamamlanan bir lige sahip olacağımız inancını yitirdim. zamanında uğraştım, çocuğumu kestim. burda ne mailler ne msnler ne teller verdim. müsait olduğunuz vakit haber edin yapalım edelim diye. hiç kimse haber neyin etmedi. gene 22 maçta 12 falan kaldı. ben de fak yu dedim.

o diil de eleven türkiye ye gelecektin sen? noldu? geliyon mu? tarih haber etsene geliceksen toplaşma yapalım.

More
16 years 1 week ago #37702 by scouser
ya ben hergün kanaala geliyorum neredeyse.. halen 5 rakiple oynayabilmiş durumdayım.. yani biraz gayret lazım... gayret göstermeyenleri de ayrı tutmak lazım..

isteğim 5 takımlı da olsak tüm maçların tamamlanması.. gerekirse 4 maç yapılır..

diğer bir öneride türkiye kupasında nasıl bir gün toplaşıp tüm maçları yapıyorsak sezonun son haftası 1 gün belirlenip oynanmamış maçlar tamamlanabilir.

More
16 years 1 week ago #37736 by yigit_kan
Replied by yigit_kan on topic Re: TSL
açıkçası yigitin baraj konusundaki bu hezeyanını saçma buluyorum. lig denen olgu tüm maçlar tamamlandığı zaman bir anlam ifade ediyor. yoksa eleven ın da dediği gibi bir fun lig kurulur orda oynanır kafaya estikçe. ama sezonlu devamlı bir lige katılım barajı bulunmaması saçma.

diye buyurmus firat ve fakat sorarim sana ey firat, sen nicun lig dustun bakiyim?

More
16 years 1 week ago #37748 by scouser
lig mi düştü?
lig mi düşÃ¼rüldü?

:P

More
16 years 1 week ago #37752 by Eleven
Replied by Eleven on topic Re: TSL
Kardeşlerim, bu baraj olayı sizin için düşÃ¼nülmüş birşey değildi aslında ama nasıl olduysa oldu. Pişman mısın derseniz hayır değilim :P
Bah hele Fırat ben Cariamba günü Ankara dayım hafta sonu İstanbul a gelebilirim. Oraya varınca zati haber iderim ;)

More
16 years 1 week ago #37796 by scouser
haberimiz olsunnnn... fırat 1. lige çıksınn

More
15 years 11 months ago #38672 by Eleven
Replied by Eleven on topic Re: TSL
Nisan da 1.Lige katılmak isteyenler haber etsin...
Baraj %80. Barajın altında ya da ayın 27 sinden donra %50 nin altında maç yapanlar bir dahaki sezon 2. Lige düşÃ¼rülecek. Kimseye taviz verilmeyecek :P

Time to create page: 0.240 seconds