Re: Időpontegyeztetés és minden más, ami magyar swos

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
11 years 6 months ago - 11 years 6 months ago #113843 by szesezsek
Sziasztok!

Tehát szeptember 15.- én várunk mindenkit szeretettel a Mezőhegyes Openen. 4en Bromberg,Abelxavier,Dimetrodon és jómagam + a haver Andracek Roland.(későbbiekben Andro) Nagyon bízom benne hogy többen leszünk vagy amire kis esély van mindenki el tudna jönni. Körvonalba így nézne ki a dolog. Jó lenne minél előbbi érkezés de ezt majd az érintettek elmondják hogy mikorra fog sikerülni. Szombaton szerintem pc-s játéké legyen a főszerep. Azért gondoltam erre mert Ax-nak el kell mennie esküvőre 15 óra körül és még Andro se lesz itt aki az amigásba szeretne résztvenni. Persze ha toljuk este még a pc-est akkor szívesen beugrik. Tehát Andro Hódmezővásárhelyen lenyom egy bajnokit és útban ide felveszi Ax-et. Teljesen jó. Reményeink szerint 18 körül jönnek. A kieső 3 órában esetleg nyomjuk tovább :) , vagy lehet amatör lábteniszezni horgászni vagy beülni egy szerény krimóba inni.
A létszámtól függően lenne egy vagy két bajnoki esetleg kupa is. Szerintem ezt gyorsan ki tudjuk találni és persze javaslatok mint míndíg jöhetnek.
A Vasárnap lenne az amigáé. Ennek ideje is attól függ mikor keljünk és mikor kell menni a többieknek de egy bajnoki mindenképp belefér legfeljebb kelünk kicsit előbb.
Andro tudna nagykeráron italt szerezni és tesómmal bevállalnak egy bográcsost is ha van rá igény. Chilis bab,lecsó,marha pöri.Valamelyik.
Ezt is szavazásra bocsátom de ez azért lenne jobb mert nem kéne elhagyni emiatt a helyet és nem esik ki idő. Amikor Ando játszik tesóm intézi a bográcsost. Andronál az a veszély van ha nyomja a gamepadommal annyira szorítja hogy rövid idő alatt vízhólyagja lesz. Bízom benne hogy 2-3-4-5 sör után nem görcsöl annyira és akkor ez elkerülhető.Tehát ami az anyagi részét illeti az utazáson kívül az ital és a kaja kerülne pénzbe. A beérkezett igény szerint amikor véglegessé válik jelzem mennyibe is jönne ki. Szállás ingyen.
Szállás is itt lenne. 2 ember tudna ágyon a többi földön aludni ami azt jelenti hogy nekik szivacsot és takarót vagy hálózsákot kéne hozni. Ha a szivacs nagy akadályba ütközik vagy sok helyet foglalna akkor megpróbálunk kölcsönkérni de ez lenne az A terv.
Mellékeltem pár képet a szerény helyszínről.

Tehát szeretettel várunk mindenkit és jöhetnek a meglátások ötletek….

Hajrá Magyarok!


kepfeltoltes.hu/view/120829/DSCF5260_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
kepfeltoltes.hu/view/120829/DSCF5261_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
kepfeltoltes.hu/view/120829/DSCF5266_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
kepfeltoltes.hu/view/120829/DSCF5234_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
kepfeltoltes.hu/view/120829/DSCF5277_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Az utolsó kép:balra Andro jobbra tesóm Roland ez friss kép. Kimentem és ez fogadott ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago #113852 by dimetrodon
Király!

Hozzáadott hír:
Dinnyére van esély, de korántsem biztos, ami árnyoldal, hogy ha jön, akkor a vasárnap rövid lesz nekünk.
FLegbyvel holnap beszélek.
Davkasra is van sansz.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
11 years 6 months ago #113854 by szesezsek
király hírek!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago #113873 by Abelxavier
Szép volt Vidi!
Ennek örömére jöjjön mindenki (aki tud) Mezőhegyesre sensizni!
Alföldi vendégszeretet és a jó hangulat garantált! :)
Szesz amúgy a 2. helyen végzett a BL-ben, gratula! :)
NB1-ben csak dimet tudott megverni, igaz ő kétszer is.
Hajrá!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
11 years 6 months ago - 11 years 6 months ago #113874 by szesezsek
Igen. Szép volt Vidi!
Köszi Abel bár idegesít hogy arcgézát nem tudtam elverni ,de lessz még lehetőségem.
Az észrevételeket az igényeket és a kérdőjeles játékosok nevét is várom. :)
Isten hozott Bromi az asl 1 be. Szép volt!

Gyertek!

Sziasztok.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago #113921 by bromberg
Halihó. Én vasárnap tudok tovább maradni, azaz indulhatunk valamikor délután vissza. Szombaton pedig jó lenne-e, ha kora délután érnénk oda, összeraknánk a gépeket mire Abelék jönnek, aztán lehetne játszani.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago #113988 by bromberg
Sziasztok!

Vasárnap este találkozhatnánk a chaten és megbeszélhetnénk a jövő hétvégét.

Üdv,
brom

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
11 years 6 months ago #113991 by szesezsek
halihó!
nekem ok :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago #114002 by Abelxavier
Leszek én is vasárnap. Legfontosabb a távolabbról érkezők egyeztetése (mihamarabb) mi itt fogunk várni és ha valami kell szóljatok és amiben tudok segítek ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 6 months ago #114079 by dimetrodon
Sziasztok!

Nagyon úgy néz ki, hogy jön Zsolti is! Biztos csak pénteken lesz, de alakul. Viszont felmerült, hogy elhozza az XBOX-ot, ha már megvette rá a Sensit!

Nyomhatnánk azon, ez lenne az első magyar XBOX meccs/torna, ráadásul mi gyíkok lennénk a kontrollerel (kivéve Szesz), így jó meccseket lehetne összehozni.

Technikai kérdés: kellene egy TV, amin van HDMI vagy esetleg Scart bemenet, tudunk ilyennek nyomulni?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.278 seconds
Powered by Kunena Forum