Re: JAK DÁL S LIGOU? CO SI MYSLÍTE? NAPIŠTE TADY!!

More
15 years 2 months ago #56906 by GEO
Ahoj, chtěl bych Vám sdělit něco důležitého. Vzhledem k dlouho trvající problémům v lize jsme se s Mártym rozhodli přestat hrát ligu. Znamená to aby se naÅ¡el někdo kdo by chtěl vést ligu i nadále. Pokud se někdo rozhodne ať napiÅ¡e na forum do nového topicu nebo přímo mě jak rozdělit hráče do lig, pro leden Vám ji klidně jeÅ¡tě vytvořím. Nebo napíše rovnou Playavelimu o práva (jestli Vám je poskytne nevím). Popřípadě se také nebráním diskuzi na foru co dále, ale po prosincové sezóně jsem značně skeptický (jediný crius napsal na forum, odkaz byl dispozici od 14.12. pod tabulkama!!!). Dostavám se k tomu proč jsme se tak rozhodli:
1)účast v lize?
3.liga skoro dohraná (vyÅ¡la ze vÅ¡ech nejlépe), ve druhé lize max. 2 lidi 16 zápasů z celkových 36 zápasů. V první lize bysme odehráli kdyby byli někteří hráči alespoň ohotni napsat na forum či zpravu na ss.de. Budu mluvit konkrétně: mass conn odepsal martymu 27.12. že dříve nemohl.Marty mu přítom dopředu psal že bude po Vánocích pryč. Black Daemon, De paul Diablo, Taurus taky nebyli zrovna aktivní co se týče snahy s náma zahrát. Můžu se jenom domnívat jsetli nás moc nemusíte nebo jak to je?
2) na mircu jsem skoro nikoho až na pár vyjímek neviděl!!!
3)pokouÅ¡el jsem se vytvořit pravidla, také bez výsledku.
4)moc nás to mrzí,investoval jsem do ligy nějaký čas abysme mohli hrát a jak to dopadlo v prosinci. Nechci slyÅ¡et výmluvy, že byly Vánoce a tak podobně. Aspoň chvilku ste si mohli najít, když už to hrajeme!!!!
To je asi tak vÅ¡echno co mě teď napadlo. Zřídím na forum topic a uvidime co bude dál..GEO
P.S. Opravdu je to velká Å¡koda. Tolik hráčů, jenom se umět domluvit!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #57397 by Morenda Brno
Ahoj Geo,
I kdyz ligu nehraji, myslim ze by byla skoda aby zanikla. Verim ze se najde preci jen par spolehlivich lidi kteri budou nadale pokracovat ve starych kolejich tak jak to byvalo za nas (mam na mysli aspon 90% odehranych zapasu v sezone). Pokud by ti to tedy nevadilo, rad bych se ujmul postu spravce ligy :) (coz neznamena ze se ji budu ucastnit).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #57426 by finaipepe
Souhlasím s Geem že to nestojí v poslední době za nic! Nicméně si myslím že se u nás najde alespoň 10 hráčů, kteří jsou schopni nadále pokračovat a odehrát 100% zápasů za sezónu. O ligu se rád postarám, pokud se jak říkám najde alespoň 10 spolehlivých hráčů.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #57496 by AdfBoy
1 liga je odehraná komplet až na Gea s Martym jak koukám :) Mno gl snad to nezanikne at se mám někdy kam vrátit :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #57729 by Hotshots Brno
No koukam ze sem moc lidi nekouka :-X

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #58248 by GEO
Tak to vidite. Za cely mesic tu nebyl nikdo z lidi co se jich liga tyka schopny neco napsat. To potvrzuje co jsem tady uz psal.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • sensipla
  • sensipla's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
15 years 2 weeks ago - 15 years 2 weeks ago #60898 by sensipla
Jak vidím, tak jsem se nezaregistroval zrovna v ideální době :-\

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #63354 by Boca Ciega
Chtel bych podekovat Finaipepemu za znovuuvedeni Ceske ligy do provozu ;) a zaroven vzkazat dalsim SWOSakum aby se take pridali. Zatim je nas pouze 6 : (

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • sensipla
  • sensipla's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
14 years 11 months ago #63469 by sensipla
Já se taky přidám, jen teď v dubnu toho mám moc. K tomu musím plnit limity v Mega Cupu, tam se jede na 130%! :) V květnu chci určitě hrát.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #63496 by finaipepe
Budem s tebou počítat a já se pokusím přemluvit k návratu do ligy někoho z bývalích hráčů ;) ...Milanistovi přeju hodně Å¡těstí v Mega Cupu a ASL lize 8)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.214 seconds
Powered by Kunena Forum