Re: " Awans" Szczaly z 3. Ligi

  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 10 months ago #22443 by VirgoPL
" Awans" Szczaly z 3. Ligi was created by VirgoPL
Chce poruszyć pewną sprawę. Mianowicie jest nią, nieprawdopodobny dla mnie, awans gracza o nicku Szczala. Ten 3-ligowiec po rozegraniu zaledwie 8 meczy w lidze (przyp. powinno być ich 24, minimum 16-20) otrzymal możliwość gry w barażach do ligi plasowanej wyżej o jeden szczebel.
Jest to dla mnie sprawa bardzo ważna, gdyż Szczala tłumaczy się tym, iż nie miał możliwości skontaktowania się z graczami z jego tebeli. Aczkolwiek gracze Ci wielokrotnie usprawiedliwiali nierozegranie swych meczy z nim, nieobecnością Szczaly.
Nie pozwólmy robić z żadnej ligi dziadostwa, gdyż nie można dawać nikomu szansy gry w barażach w taki oto sposób. Mimo iż Pan Prezes jest zapalczywym przeciwnikiem rozegranej ilości meczy poniżej normy, Szczala otrzymał możliwość gry o awansu (o ile można to nazwać awansem).

Oto jak wygląda sytuacja w wyżej omawianej lidze: sensiblesoccer.de/index.php?site=online_amiga_history sid=35 lid=529

Zastanówmy się.... jaki jest cel naszej ligi....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 10 months ago #22444 by Foka
Moje zdanie każdy zna... jeśli ta decyzja nie zostanie zmieniona rezygnuje z gry w Lidze Polskiej.... bo albo regulamin jest dla wszystkich, albo niektórzy gracze mają względy szczególne. Domin twierdzi, ze Szczała do Niego napisał, ale ten sposób oceny można stosować, gdy gracze mają taką samą ilość meczy, a nie gdy jeden gracz ma mniej o 5 gier od następnego.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 10 months ago #22445 by enrique
Ja też chciałbym wyrazić swoje bądź, co bądź zbulwersowanie tym faktem. Jest to niesprawiedliwe względem zawodników grających wgrupie A III ligii, gdzie praktycznie zostało rozegranych 100% spotkań i toczyła się zażarta walka o udział w barażach. A tymczasem w grupie 2 zawodncy, którzy zajęli miejsca 5 i 6 bez kłopotów uzyskują możliwość gry w barażach. Rozumiem, że są zawodnicy o wysokich umiejętnościach, zdecydowanie przewyższających swoim poziomem graczy z niżzych lig ale gdy wszyscy będą robić co im sie podoba to o z regulaminem??? Muszą być jasne i określone zasady, do których każdy powinien się dostosować. Inaczej mam wrażenie, że zaistniał podział na równych i równiejszych. JEstem zdecydowanie przeciwny takiej sytuacji, może ktoś mi zarzucić, że jestem zby nowym graczem jeszcze aby wyrażać swoje zdanie na ten temat ale jestem cholernie przeciwny jakiejkolwiek anarchii , zarówno w realnym świecie , a tym samym w rozgrywkach SWOS ONLINE.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 10 months ago #22446 by enrique
Chciałem dopisać tylko, że jest to sytuacja niesprawiedliwa i niedopouszczalna nie tylko dla graczy z III ligi gr 1 ale również dla wszystkich innych zawodników, którzy starają sie rozegrać jak najwięcej meczów, ciężko pracując nad polepszeniem swoich wyników. A jeśli dopuści się do sytuacji, że można ominąć reguły gry, stworzy to niebezpieczny precedens na przyszłość.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 10 months ago #22447 by Intermario
Muszę sie zgodzić z przedmówcami...nic dodac nic ujac...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 10 months ago #22455 by cinek

Muszę sie zgodzić z przedmówcami...nic dodac nic ujac...

Skandaliczna decyzja nie fair wobec innych graczy.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 10 months ago #22473 by Foka
Temat zamykamy. Domin zrezygnował .... Jednego mu odmówić nie można poświęcił wiele czasu, by wszystko było dobrze, podjął jednak kilka kontrowersyjnych decyzji. Jednak dzięki okresowi w którym on prowadził wszystko ja zobaczyłem jakie błędy popełniałem sam ... wcześniej tego nie widziałem. Dlatego teraz będzie dużo, dużo zmian, ale będą to zmiany na korzyść .... więcej informacji dziś wieczorem...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 10 months ago #22476 by VirgoPL
Replied by VirgoPL on topic Re: " Awans" Szczaly z 3. Ligi
Zamykam topic

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Domin Gabryel
  • Domin Gabryel's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 10 months ago - 16 years 10 months ago #22486 by Domin Gabryel
Replied by Domin Gabryel on topic Re: " Awans" Szczaly z 3. Ligi
Nie ma zadnych rownych i rowniejszych, w regulaminie bylo wyraznie napisane : ZAGRAC MECZE MOGACE DAC RYWALOWI WAZNE PUNKTY. Poza szczepanem i tigre NIKT tego nie zrobil , ale jest taka roznica ze Szczala pisal, ze nie moze skontaktowac sie z innymi graczami, a oni sie nie odezwali. Prosta sytuacja - masz problem - piszesz do organizatora. WIdocznie dal innych problemu nie bylo, skoro nie napisali, wiec rownie dobrze moge np. uznac ze bali sie ze Szzcala grac (nie zebym w to wierzyl, ale sprow nie rozstrzyga sie na podstawie tego w co sie wierzy : ).

Wczesniej byli promowani gracze ktorzy mieli wiecej meczow, ale to bzdura, bo kazde jedno spotkanie trzeba traktowac indywidualnie, i nie mozna wysnuc wnioskow ze jak ktos zagral 16 meczow to bardziej zasluguje na gre dalej niz ten kto zagral 8. Nie da sie ustalic czyja wina byla, mozna jedynie domagac sie tego, zeby obaj gracze pisali do zarzadzajacego.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 10 months ago #22487 by Foka
Liga jest po to by w niej grać ... nie liczą się umiejętności ... promuje się tych co grają. Twoją zasade o tym, ze Szczała napisał do Ciebie można zastosować w przypadku, gdy ma tyle samo gier co inni a nie gdy ma ich ZDECYDOWANIE najmniej. Inych co zdobyli więcej punktów odrzuciłeś ... dziwne by nie powiedzieć kontrowersyjne. Szczła nie miał 80% a w regulaminie było, ze trzeba mieć 80%.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.249 seconds
Powered by Kunena Forum