Re: Na jakiej taktyce grasz i dlaczego?

More
15 years 1 week ago #66373 by teeto
Sweep.

Na początku grałem 442, ale chyba za sprawą Sanka zmieniłem na sweepa, chociaż
różnica jest bardzo niewielka. Zawodnicy ustawieni trochę inaczej niż w 442 tylko w
przypadku gdy piłka jest na połowie przeciwnika. Na tej taktyce tak jaki na 442 można
zagrać praktycznie każdą akcję i strzelić każdą bramkę. Jest też fajnie ustawiona pod
ciekawy styl gry i ciekawe akcje, combo headers itd.
Defensywa też jest jak najbardziej w porządku. Chyba nie ma wyraźnie słabych punktów i nie ma
martwych punktów czyli bramek/akcji przed którymi praktycznie nie da się bronić.

To nie jest jednak najlepsza taktyka w całej grze. Jest jedna dużo lepsza, tylko mam wrażenie,
że ma przynajmniej jeden martwy punkt.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 5 days ago #66510 by christophek
od samego początku gram 3-5-2

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 9 months ago #70870 by Filippousis
Początkowo grałem 442 - klasycznie.
Potem zmieniałem często taktyki: 352,433 ze względu na większe możliwości w ataku.
Przez ostatni rok grałem na taktyce 523 - wyśmienita dla mnie taktyka, duże zagęszczenie graczy w środku. Ponadto umożliwia mi ona zdobywanie bramek w ulubiony sposób z bocznych sektorów pola karnego i z głÃ³wki przez wysuniętego napastnika.
ALE - ponieważ nie jestem zwolennikiem edytowanych taktyk obecnie grywam na 532, tzn. przystosowuję się do niej przed SensiDays :) wzoruję się na najlepszych (LOBO) ;D
Udoskonaliłem ją trochę, edytując po raz pierwszy w życiu taktykę. Zatem obecnie moja ulubiona taktyka to 532 z drobnymi zmianami w formacji obronnej.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 9 months ago #70871 by paczek

Udoskonaliłem ją trochę, edytując po raz pierwszy w życiu taktykę. Zatem obecnie moja ulubiona taktyka to 532 z drobnymi zmianami w formacji obronnej.


Zdrajca ! ;D
Nie no żartuję ;) edytuj jeśli ma Ci to pomóc :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 7 months ago #73863 by vipdavid

Hmmmm...

Najpierw 3-4-3 ;) Dużo goli strzelania, ale ciężko było w obronie


he dokładnie.Grając kariere swoim angielskim Barnetem miałem strzelonych w lidze 113(!) goli.Na razie to Division 1 ,ale bedzie niedługo Premiership ;D



Propo tej taktyki.Wydaje mi się że cały srodek musi byc zajebisty -znaczy ,zę powinni być to więcej niz przecietni gracze.Wyszyscy srodkowi obroncy,pomocnicy,napastnicy.Stawiam na szybkośc - wszyscy srodkowi pędzą jak wiatr.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.270 seconds
Powered by Kunena Forum