Yeni Başkan & Seçimler

More
17 years 2 months ago #16626 by firat12345
abi sensible gönüllüsüysen irc ye gelmen hem bizimle iletişim hem de online swos keyfi için senin yararına olacaktır bence.

mirc ile bağlanabilecegin
quakenet.org serverinda
#sensible.tr

mircte statusun en altındaki boşluğa / server irc.quakenet.org yazıp enterle
servera bağlanır böylece sonra aynı boşluğa / join #sensible.tr yaz enterle (türkiye kanalı)
/join #sensible yaz enterle uluslarası kanal (international olayı )

üstteki 2 paragraf enbino nun forumdaki başka bir mesajından çalıntıdır :). saygılar

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 2 months ago #16632 by tmac

abi sensible gönüllüsüysen irc ye gelmen hem bizimle iletişim hem de online swos keyfi için senin yararına olacaktır bence.

mirc ile bağlanabilecegin
quakenet.org serverinda
#sensible.tr

mircte statusun en altındaki boşluğa / server irc.quakenet.org yazıp enterle
servera bağlanır böylece sonra aynı boşluğa / join #sensible.tr yaz enterle (türkiye kanalı)
/join #sensible yaz enterle uluslarası kanal (international olayı )

üstteki 2 paragraf enbino nun forumdaki başka bir mesajından çalıntıdır :). saygılar

: ;D fırat çalıntı diilde alıntı deseydin keşke ;)
bu arada ilk msjım hayırlı olsun :)

More
17 years 2 months ago #16650 by scouser

en kısa zamanda mırc olayına gireceğim.. :) joystick olayını halletmem gerekiyor..

ayrıca başkan olmak istemiyorum.. sadece yardımcı olabilirim demiştim.. :)

More
17 years 1 month ago #16799 by Sensi
Enbino da onursal başkan olsun bari. Maçlarını köşende dinlenirken de yapabilirsin :) Gitmeye kararlıysan başkanlar Eleven ile Cola olsun, hem iyi de anlaşıyorlar, uyumlu bir 2li olurlar ;D

More
17 years 1 month ago #16800 by Eleven

Enbino da onursal başkan olsun bari. Maçlarını köşende dinlenirken de yapabilirsin :) Başlarlar Eleven ile Cola olsun, hem iyi de anlaşıyorlar ;D

:) :) :)

More
17 years 1 month ago #16820 by CocaCola
Ben de Co.Prisedent olarak yaşantıma devam etmek istiyorum zâti. ;)

@Sensi
Çooooook çooook, su sızmaz aramızdan suuuu. Elime bir geçirsem yağmurlu havada su vermem ona, bir kaşık suda boğarım terbiyesizi de, alamanyalarda oturuyor yohusaaaaaaaaa.

More
17 years 1 month ago #16829 by alansson
valla ne diyim yaşlı kurt enbino varken ne haddimize :P şaka bi yana eğer engin abi bırakıcaksa onursal başkanımızdır zaten bencede cola ve eleven olabilir bende yardım ederim yardımcı hesabı :) zaten kafamda 3 5 bazı planlar var site serverlar vsvs.. onları yeri geldiği zaman açıklıyacagım.

More
15 years 11 months ago #41820 by Eleven
Arkadaşlar, birkaç arkadaşın lig, kupalar ve diğer bazı uyugulamalarımız ile ilgili memnuniyetsizliğini sezdiğimden yeniden bir şeçim yapılmasını rica ediyorum...

Şu anda Kafka ve CocaCola ile, kuralların kesin olarak yer aldığı bir tüzük üzerinde çalişıyoruz. Seçimleri her yıl (ya da daha kısa bir süre) olağan hale getirmek ve seçimlerde delege sistemini uygulamak istiyoruz. Tüzük en son halini aldıktan sonra sizlerle paylaşıp hemen arkasından da seçime gitmek istiyoruz... Ayrıntılı bilgi çok yakında... Bu arada başkanlık için adaylığınızı bir düşÃ¼nün...
teşekkürler

More
15 years 11 months ago #41831 by scouser
bence gayet güzel yürütüyorsun... belki bazı kurallar koyarak düzen getirmek isteyişimiz özgür ruhumuza ters düşsede yaptığın icraatları ve aldığın kararları sonuna kadar destekledim.. çünkü yapılması gereken şeyleri yapıyorsunn...

gene seçim olursa oyumu sen ve colaya atmak isteyeceğim...

More
15 years 11 months ago #41834 by Eleven

bence gayet güzel yürütüyorsun... belki bazı kurallar koyarak düzen getirmek isteyişimiz özgür ruhumuza ters düşsede yaptığın icraatları ve aldığın kararları sonuna kadar destekledim.. çünkü yapılması gereken şeyleri yapıyorsunn...

gene seçim olursa oyumu sen ve colaya atmak isteyeceğim...

işte bilinçli ve eğitimli seçmen :D Sağolasın Scouserım...

Time to create page: 0.235 seconds