Pilisborosjenő ÉLŐ játék március 15-16.

More
11 years 1 month ago #117555 by bromberg
Azért én csak holnap este pakolok csak össze, hátha valaki kiugrik játszani. :-)

Ma este nb1 online?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 1 month ago #117576 by bromberg
Helló Srácok!

Áprilisban megpróbálhatjuk összehozni és pótolni, ami elmaradt 15-én. Alapvetően szombat délután-vasárnap délelőttben gondolkozom, mivel egyrészt péntekenként dolgozom én is, valamint a vidékről jövőknek is szabit kellene aznapra kivenni, azt meg ki tudja lehet-e éppen.

A lehetőségek a következők: ápr. 6-7, 13-14 és 20-21.

Jelezzetek vissza légyszi, hogy kinek melyik lenne a jó, amelyikre a legtöbb szavazat érkezik, azon a hétvégén tartanánk. (Minimum 4 fő szükséges, de bízom benne, hogy legalább annyian leszünk mint pénteken lettünk volna.)

Dimet, a pc-s verzióval technikai problémám volt, majd ha online leszel, nézzük meg együtt. (Total packet indítottam, csak keyboardot használtam és átlósan nem lehetett menni.)

Üdv,
brom

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 weeks ago #117610 by dimetrodon
6-a nem jó.

10 000-re állítottad a CPU cycles-t vagy mit?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 weeks ago #117637 by Hawkz
Sziasztok!

Nekem a 6-7 és a 13-14 lenne jó. :)

Remélem ezúttal összejön!

Többiek is reagáljanak, amint tudnak. :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 weeks ago #117647 by bromberg
Eddig 2 szavazat 13-14-re, 1-1 szavazat 6-7 és 20-21-re. Gyerünk, nyilatkozzatok!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 3 weeks ago #117718 by Abelxavier
Hali! 13-14 határozottan jobb lenne nekem is! :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
11 years 2 weeks ago #117797 by szesezsek
Sziasztok! Beszéltem Bromival. Én péntek du-tól kedd 12 ig Mhegyesre mennék. Megpróbáltam megszervezni hogy elmegyek sensizni és vasárnap kora reggel megyek Mhegyesre. Erre a Mhegyesi tábor azt mondta nem azért vesznek ki 2 nap szabit hogy 4nap helyett 2 napot legyünk együtt. :(. Megpróbáltam hogy mindenkinek jó legyen. Sajnálom de le kell mondanom. Jó lenne ha lenne egy magyar offline torna ami két napos. Tudom én beszélek aki alig tud menni bár az utóbbi kettő mindenki számára elmaradt. Nyáron nekem ami közbe jöhet az a kukorica címerezés. Elvileg más nem. Ha összejön a 13-14 jó szórakozást kívánok és mégegyszer sajnálom hogy nem megyek. Sziasztok.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 2 weeks ago #117823 by bromberg
Sziasztok!

A nyitóoldalon frissítettem az időpontot:
április 13-14., minden más ugyanaz.

Eddig jelezte, hogy jön: Hawkz, AX, Dimetrodon, Nort és bromberg (házigazda)
Jelezte, hogy nem tud jönni: Szesz

A programterv kb ugyanaz, szombat játék, vasárnap kirándulás, de úgyis azt csinálunk, amihez kedvünk lesz.

Flegby, Dinnye, Davkas, Zsolt, Hrutka, gyertek ti is!

Üdv,
brom

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 1 week ago #117930 by bromberg
Sziasztok!

Kis bonyolítás a jövő hétvégi játékkal kapcsolatban. :-)

Voltatok-e már bárányhimlősök?

A helyzet a következő: kedden bárányhimlő jött ki a legidősebb gyermeken, ő most már jól van, száradnak a pöttyei. Viszont valószínűleg elkapták tőle a kisebbek. A lappangási idő két hét, utána jön ki rajtuk, ami jövő vasárnap/hétfőre esik. (Aki már volt bárányhimlős, az védett, nem kaphatja el még egyszer.) A tervek szerint szombat délelőttől vasárnap délutánig anyámnál lesznek a gyerekek (kocsival tőlünk 15 percre), de előfordulhat, hogy pont akkor lesz rosszul valamelyikőjük és lehet, hogy haza kell hozni, sajnos ezt nem tudom előre kiszámítani.

Én is és a nejem is voltunk már bárányhimlősök, mi védettek vagyunk. Aki még nem volt, az esetleg elkaphatja, ha pont minden úgy alakul, hogy találkozik valamelyik gyerkőccel, aki épp még fertőz - felnőttkorban elég nagy szívás a bárányhimlő. Nem tudom mekkora ennek az esélye, de szeretném, ha tudnátok, hogy jelenleg ez a helyzet nálunk.

Tehát egyrészt írjátok be légyszi, hogy voltatok-e bárányhimlősök, másrészt úgy készüljünk, hogy lehet, hogy az utolsó pillanatban (csütörtök vagy péntek) le kell mondanom a rendezvényt (ha addig valamelyik kicsi rosszul lesz), de alapvetően úgy készülök, hogy megtartjuk.

Nort szerzett egy régi gépet Win98-al, azon játszanánk a dos-ost, egy újabb gépen pedig menne az amigás.

Üdv,
brom

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 1 week ago #117970 by Abelxavier
Hali!
Sajnos nem tudok menni sok minden összejött egész április nem jó.
Csak a május lenne jó :(
Asl-zni is kellene, majd a hét vége felé nyomom.
Csáó!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.202 seconds
Powered by Kunena Forum