Re: Nemzeti Bajnokság 2012 és minden egyéb

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 3 weeks ago #110596 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Nemzeti Bajnokság 2012 és minden egyéb
Sziasztok!

Tegnap lejátszottam a döntőbe jutást Andyval. Izgultam ,mert nem sokat nyomtam és hát megverte Schulle-t akivel mindig nagy derbiket nyomok.Elkezdtük és ő támadott lefelé.
13. perc Vezetést szerez egy oldalról betörős Hawkz féle góllal. 0-1
32.perc Ő támad .A röviden véd egy nagyot a kapusom majd a szögletnél is becsap és ott is a kapusom mentett meg.
40. perc Az szokottnál kicsit másképp járattam meg a labdát ami helyzetet is hozott és csak be kellett gyalogolnom egy kis csellel. 1-1
44. perc Vezethettem is volna de most az ő kapusa mutatott be bravurt.

2.félidő:

Semmi extra az 59.percig pár kimaradt helyzet.
59. percben a tizanhatoson belül ráhelyezkedtem a rövidre és bevágtam. 2-1
A gamepadom tűzgombja beragadt. Működött de olyan volt mintha érintő gombos lett volna. Nagyon zavart és persze csak ez hiányzott.Szerencsére volt előttem egy kés és azzal kipiszkáltam (eredetileg azért volt ott,hogy ha az asszony megzavar elkergessem. hehe)
62. perc Két ordító helyzet neki de a jó csapatnak szerencse is kell.
73 . perc Amit én lőttem előtte gólt majdnem ugyan ezt megcsinálta és bevágta a rövidre
2-2
76 .perc Na ha ilyet játszunk (gondoltam) akkor nyomjuk ugyanilyen gólt végigmentem és vertem én is egy hasonlót. 3-2
82. perc Ráálltam erre a gólra. Azt adtam neki amit kajált. 4-2

Visszavágó:

Textil pálya.Ennek rövid története hogy amikor még serdülőbe játszottam volt egy kiszikkadt pálya aminek ez volt a neve.Hasonlóan szürkés volt mint az a kemény talajú. Ezért hívtuk mi Textil pályának.
Szürke félidő aminek a vége lett igen aktív.
44. kavarodás a kapumnál ő eszmélt előbb keresztbe passzolt és az ott várakozó csatár nem kegyelmezett 0-1
44. perc kezdésből előreíveltem és kapufa,majd a labdát megszerezve kicseleztem a kapust és gól 1-1
44.perc elloptam a középkezdését végigvittem és a rövidbe beraktam. 2-1

2.félidő

55. perc Hiba a részemről,ellépett a rövidre és egyenesen beverte. 2-2
58 . perc Ismét egy kapuskicselezés hozott eredményt nekem 3-2
63. perc Kirúgásánál hibát vétett. Lecsaptam rá és jöhetett a kapuscselezés 4-2
89. perc Jobb oldalon meglépett,keresztbe passzolt de ekkor már ő is tudta nem sokat ért ez a gólja 4-3

Ha valakit érdekel a mecs akkor beraktam a dropboxba a swos könyvtárba andy néven.
Ha lemented akkor (nálam a program files \Amiga Swos\records könyvtárba van
Aki nem vett fel meccset annak records könyvtárat kell csinálnia és abba beletenni ezt.
Ezután rendesen a swost elindítani p2p-s verzióba majd launch kaillera és jobb fennt a change modnál a 3.playback-ot választani. Végül kiválaszt és play.
Have fun!


The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 3 weeks ago #110597 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Nemzeti Bajnokság 2012 és minden egyéb
Döntő
Miután átverekedtem magam Andyn és Porcupine,aki játék nélkül került be a fináléba fent volt a chaten,írtam neki hogy Cl final?.
Erre ő kért 10-15 percet. Na addig mondom wc és a most már 10 fekvőtámasz,ami Pysio ellen is szerencsét hozott. Elkezdtük de szaggatott így én újraindítottam.
Adott volt minden egy jó csatához.Klasszikus zöld gyepre szaladtunk ki.
Én felfelé kezdtem a küzdelmet.Egyből rohamoztam,de ellenált sőt az első helyzet az övé.
16. perc egy buta kirúgás részemből amit egyből kapura küldött. A tömegben egy gyilkolás 11-es neki ááááááááá
éééééééés 0-1.

18. perc Megpróbáltam az előre ívelést és a csatárral az irányított fejest de a kapusa simán fogta.Kellett volna a gyors válasz,de nem jött.
23. perc Óriási mák és mentés egyszerre. Fellélegezhettem.Halál ha bemegy!
36. perc összeszedtem magam. Kirúgás kicsibe majd középről szépen a csatár elé tálaltam aki betáncolt a rövidre és BIMM! 1-1 Ez volt a nyugtató.

2. félidő

67. perc Nem sikerült a kapusát kicseleznem de nem adtam fel és ahogy visszaszereztem a labdtát gyorsan megjátszottam a csatárom aki most nyugodt körülmények között bement és kicsielezte kapusát Góóóóóól 2-1
76. perc Járattam a labdát. Kerestem a lehetőséget de nem jött össze. Pedig ha még egyet betolok tuti a kupa sorsa.
78. perc Messziről és oldalról ível…. A fr-iken már nyomott ilyet. Mattolva voltam. Fejes,de a kapusom emlékezett erre a trükkre és védett.
80. perc Eljött a kapuig a röviden bomba de a kapus meg akarta nyerni a trófeát és védett.
84. perc Nagy volt a nyomás és egy picit rossz döntés volt oldara menteni. Ezt az ő csatára egyből nem túl erős lövéssel visszaküldte és a kapus ahelyett hogy lábbal megállítja és kiröhögi,mutat egy alibi vetődést ami a nézőknek vicces de nekem a kórházat jelenti.Mentsége talán az lehet egy kicsit takarásban volt. 2-2
88.perc Támad a lelkem de most már a védők is felzárkóztak a kapus szintjére és tisztán szereltek.
Rendes játékidő 2-2

Extra time :1. félidő

92. perc Oldalról lőtt de ezt a kapusom edzésnek tekintette.
95.perc Csellel próbálkoztam a kapus ellen. Meg kellett fordulnom.Kijött a kapus de mire megfordultam volna a kapu felé már a labda nem az enyém volt.

Extra time:2. félidő

Nekem 2 sérült. Az egyik villog mint az indeksz.Gyorsan beküldtem a csatárokat a helyükre.
113.perc Előre ívelt labda amit a kapusa kiütött. Lecsaptam rá. Kicsit kisodródva egy testcsellel tisztára játszottam magam és üres kapuba bevágtam a labdát.Na mondom az meg van.

116. perc A kezdést előre ívelte. Számítottam rá és arra is hogy a védő simán szerel de nem.Nehogy őszhajszál nélkül megússzam. Ő vette le és a rövidre érkezve beveri. Neeee 3-3
118.perc. Volt még egy ziccerem a röviden de kicsit közel voltam és a kapus odaért.

Tizik

Nem akarok nagyképű lenni de ritkán hibázok és csak ez járt a fejembe.Ha úgy lövöm mindet mint szoktam nem lehet hiba.Ugyanis én a tiziket kifelé egy kcsit csavarom. Persze ezt remegő kézzel nehéz és féltem egyszer csak a kapusa véd. Amiket ő lőtt arra a kapusom mintha taszítaná a másik oldalra ugrott.
Na de. Én kezdtem
-Szeszesek lőőőőő és bent de a kapusa JÓ irányba ment. 1-0
-Porcupine lőőőőő a kapusom Kenyába. 1-1
-Szeszesek lőőőőő és bent de a kapusa JÓ irányba ment. 2-1
-Porcupine lőőőőő a kapusom leugrott a térképről. 2-2
-Szeszesek lőőőőő jééé a kapusa nem érezte az irányt. 3-2
-Porcupine lőőőőő a kapusom bal keze lehet hogy fájt mert csak jobbra ugrált. 3-3
- Szeszesek lőőőő változatosság képen a kapus rajta volt 4-3
- Porcupine lőőőő a kapusom makacs és nem változtat.Maradt a taktika: a labda elöl el 4-4
-Szeszesek lőőőőő halványabb volt a lövés ereje és ha nem helyzem talán meg is fogja. 5-4
-Porcupine lőőőőő és hóóóóóóó a kapusom! Meggondolta magát! Amarra ugrott és ha már arra járt kivédte.
M E G V A N!! Jeeeeeeeeeeeee.
Drop boxban:
4F70B4E4_SWOSSensibleSoccerdev102.krec
Have Fun!
The topic has been locked.
More
12 years 3 weeks ago #110599 by dimetrodon
Nagyon jó ötlet, hogy fölraktad a leírás meg pláne!

Most akkor nézem és hozzá olvasom! :)
The topic has been locked.
More
12 years 3 weeks ago #110600 by dimetrodon
Szesz! másold le valahova a mostani save.adf-et, mert az kell, ha újra le akarod később valaha játszani!
The topic has been locked.
More
12 years 3 weeks ago #110601 by dimetrodon
Na, megnéztem, főleg a döntő volt jó! Megérdemelted a győzelmet. Mindig az ellenfél vezetett (a 11-es kemény volt a döntő elején). Egyébként nem csekkoltam, hogy tényleg lőtt-e valamelyik csere, de lehet, hogy a sérülés mázli volt, mert csatár jött be, aki így jobban lövi. :)
The topic has been locked.
More
12 years 3 weeks ago #110641 by Hawkz
Sziasztok!

Sajnálom, hogy ilyen régóta nem tudtam jelentkezni.

A hétvégén nem tartózkodok az országban, így nem fogok tudni jönni chatre, játszani.

Köv hétvégén ha minden igaz, akkor otthon leszek.

Az élő bajnokságra természetesen jövök.

Üdv mindenkinek! :)
The topic has been locked.
More
12 years 3 weeks ago #110642 by dimetrodon
Nagyon jó, hogy írtál. Ezzel együtt fölösleges volt említeni, hogy az Élőre jössz, mert nagyon jól tudod, hogy úgyis leutazunk Pécsre és felrángatunk, ha akarod, ha nem!

(jó utat)
The topic has been locked.
More
12 years 9 hours ago #110973 by bromberg
Sziasztok!

Holnap este online leszek, gyertek nb1et játszani!

Nort, van kedved kipróbálni online? Gyere és összehozzuk.

Üdv,
brom
The topic has been locked.
More
11 years 11 months ago - 11 years 11 months ago #110991 by dimetrodon
Hogyan kell PC-s verziót nyomni. Nincs sok időm, így távírati stílusban:

Kell hozzá friss DirectX.
www.microsoft.com/download/en/confirmation.aspx?id=35
Elindítod, a bing toolbart nem installálod, mert az egy reklám.

Letöltöd a két 7z file-t innen:
www.sensiblesoccer.de/forum/index.php?topic=4199.0
A két első mediafire-es link. Lassú.
Vagy benne vannak a dropboxban is.

Ha nincs 7z-ed és a Total Commandered se kezeli, akkor beírod a Googlebe, hogy 7z, és felrakod az ingyenes progit.

swostp_pc+amiga_v1.2.7z-vel kezded, azt kicsomagolod egy tetszőleges mappába, amit erre csinálsz. Ne legyen a ProgramFiles-ban (se a Windows nevű mappában) vagy almappájában.

Ebben a csomagban egy pc és egy amiga mappa van.

A másikban (swostp_pc_mm_update.7z) egy run nevű mappa, ezt a pc-n belülre kell másolni. (Ahol az elődje ott is van már elve).

Ha felmásoltad, akkor indítható is. Indítani a pc-ben lévő run_pc.battal kell. Aztán jönnek a beállítások, amit nem mondok, azzal nem kell törődni.

Size: én Full Screenen
Wide: itt azt állítod, hogy ha széles a monitorod, akkor rakjon-e fekete szélt, én pipa nélkül szeretem, azaz széthúzva, de ízlés dolga
Enhancement: a nagyítást milyen filterrel csinálja, ízlés dolga, én hq2x-et állítottam be, de nézd meg, melyik tetszik.
CPU cycles: ez egy trükkös dolog. Minél nagyobbra állítod, annál gyorsabban fut a játék. Viszont, ha eléri a 100%-os prociterhelést (egy procit tud használni), akkor bénán fut és lassul. Az én gépemen fel lehet tolni kb. 30000-ig, ott tetőzik, de ott játszhatatlanul gyors. Nincs helyes sebesség, az eredeti játék is úgy futott, ahogy puffant. Ha valamit beállítasz, akkor is tudod játék közben változtatni: Ctrl-F11, Ctrl-F12, csak vigyázz, mert közben lövöldözöl is : )
Csináld úgy, hogy nem Full Screenben nézd a fejlécet, hogy hogyan állsz és így találd meg a neked tetsző sebességet.
Bizonyos joyok csak 10000-en működnek jól állítólag, de ez persze gépenként eltérő sebességet jelent. : S

Play

Team DB: van ezerféle frissítés. Bajnokságon Original 1997 van.
Graphics, Sound: ízlés dolga, bajnokságon Original.
Tactics: Original! Persze mókából megnézheted, hogy mik vannak még.

Okay

Ha ilyenkor elindul, de ablakban fut vagy visszavált, akkor megkeresed az ablakát (Alt-Tab vagy egér) és Alt-Enter-t nyomsz. De ezzel várd meg, amíg a progi elindult az ablakban, ha előbb váltasz, akkor furaságok lehetnek.

Jó szórakozást!

Ha az indítás után elszáll, amikor kiírta, hogy épp indulna, akkor nekem ez segített (nyomsz egy Ctrl-t mert az beragadt):
Újraindítod a gépet, lehet, hogy ez elég. Ha nem, akkor:
Start menü, Futtatás, beírod, hogy dxdiag és OK.
Ha elindult a dxdiag, akkor Képernyő fül, ott DirectDraw gyorsítást letiltod. Utána nekem nem crashelt. Más játékokhoz, filmnézéshez vissza kellehet kapcsolni.
Nekem miután megjavult és csináltam egy restartot, már nem is kell kikapcsolnom. Fura, de most jó így.

Kérdezni lehet.
The topic has been locked.
More
11 years 11 months ago #110994 by dimetrodon
Csináljunk közös PC-s karriert!

Kinek van kedve csatlakozni? Milyen csapattal nyomjuk? Nézzük meg az a friss adatbázist? Mindenképp lentről induljunk! Magyar vagy valami alsó osztály, és komoly igazolási korlátok is kellenek, vagy rögvest nyerünk.
The topic has been locked.
Time to create page: 0.238 seconds
Powered by Kunena Forum