Re: Nemzeti Bajnokság 2012 és minden egyéb

More
12 years 2 months ago - 12 years 1 month ago #109023 by dimetrodon
The topic has been locked.
More
12 years 2 months ago #109025 by dimetrodon
2011
Nem akarom hosszúra ereszteni, jó év volt a magyar közösségnek! Sensi Days győzelem, BL-siker, 8-an az Élő Bajnokságon, nem is sorolom.

Az év végére maradó jó hírek, hogy Szesz szinte csont nélkül nyerve az ASL2-t még decemberre visszajutott az ASL-be. Abel is beszállt újra, ő hasonló magabiztossággal (veretlenül) nyerte az ASL3-et. Mivel Bromberg harmadszor is ASL1-es – ez már nem lehet véltetlen – így most ketten az első és ketten pedig a második vonalat erősítjük. Idén én is megjártam az ASL1-et, Hawkzt pedig csak az állíthatja meg, hogy nem játszik ebben a versenysorozatban, így akár 5 magyar is lehetne a legmagasabb szinten. : ) Ez még odébb van, de a 3 nem is annyira utópisztikus.

Nem is értékelem tovább az évet, jöjjenek a következő év szépségei!
The topic has been locked.
More
12 years 2 months ago #109026 by dimetrodon
NB I
Szeretnénk új lendületet adni az NB I-nek. Megfigyelhető, hogy a hónap utolsó napjaiban játsszuk le a meccseket, még a relatíve gyakran online megtalálható 4-es is. Ebből is következik, hogy FLegby, sőt néha Hawkz is lecsúszik az adott hónapról. Egy kis mozgalmat indítanék: Fejezzük be az NB I-et hónap 15-éig! Ennek elemei:

- Hacsak nem ASL/nemzetközi meccsed van, akkor nyomjad az NB I-et! Én is szeretek fr-ezni, és sokszor megcsináltam, hogy mondjuk Szesszel nyomtuk az fr-t, miközben NB I-et még nem játszottuk le. Persze aztán mi mindig összehoztuk, de mégis kihatással van az egészre, a többiekre. Ez gyakran azért van, mert mindenki vár az ideális formára, körülményre. Nem! Mostantól prioritás lenyomni.
- Írjátok meg, hogy mikor lesztek! Ez minden szempontból előnyös, akár csak a barátkozás, fórum élőként tartása miatt is. De ez sokat segíthet, hogy FLegby is könnyebben visszakapcsolódjon stb.
- Ha tényleg sikerül lenyomni a hónap első felében a bajnokságot, akkor maradhat idő MK-ra, Lk-ra vagy bármire, amit akarunk!
- Ha játszotok, lehet pár szót róla szólni a fórumban. Akár csak röviden is. Pl. hogy Bromi megverte Hawkz-t. Ez megér egy bejegyzést! : )

Remélem egyet tudtok érteni, és sikeres lesz a kezdeményezés. Nyilván lehet, hogy valakinek nem így jön majd ki a lépés, de a lényeg, hogy erősen törekedjünk erre!
The topic has been locked.
More
12 years 2 months ago #109027 by dimetrodon
BL (és ISSF-kupa)
Talán már észleltétek, de újraindul a BL és ISSF-kupa. Még nem minden 100%-ig világos, de (részben javaslatomra) egyszerűsítettek a rendszeren. Minden ország mindig 2+2 résztvevőt adhat. Tiszta és világos. Ez januárban Szeszesek+Hawkz és AX+Bromi párosokat jelent. Erős csapatunk van! És mostantól nagyon fogok teperni a 4. helyért! : )

Mostantól mindig automatikusan a helyzeteket jelölöm (ha lesz MK, akkor 2 és MK+1 lesz a jelölés alapja logikusan). Ha valaki nem tudja vállalni, pedig jogosult indulni, akkor feltétlen szóljon! Az alapértelmezés, hogy megy!

Hajrá!
The topic has been locked.
More
12 years 2 months ago #109028 by dimetrodon
Sensi Days
Megszületett a döntés a Sensi Days 2012-ről! Hollandia vállalta és megnyerte!

Amit lehet tudni:
Almelo város közelében (egy erdős részen) lesz. (Hawkz, 20 km-t tévedtem a tippemmel.) Ez Bp-ről szűk 1300 km, 12 óra utazás megállások nélkül, tehát gyakorlatban 16 óra vagy egy prágai szállással 7+9 : )

Sajnos ez tkp. rossz hír. Olaszo. biztosan olcsóbb utazást jelentett volna. Pl. Milánó nettó 9 óra, ez viszont még Rómánál is kicsitt messzebb van, ráadásul a hosszú út végén nem egy Észak-olasz városba, hanem egy német határ közeli hollandba érkezünk :S

Megtippeltem az utazást, nagyon has számok alapján:
3 fő egy autóban, 2600 km, 8 l/100 km, 400 Ft/l, 8000 Ft a matricákra bő 30e Ft/fő-re adódik.

Amsterdam 150 km, így az oda repülő majd vonat sem kizárt teljesen, 2 fő-re már versenyképes. Pl. most foglalva péntek-keddi utazással a rep.jegy mindennel a Malévnál 30 800 Ft, a vonatjegy oda-vissza 40 EUR, azaz szumma 42e körül vagyunk + kell egy nap szállás (mert a hétfői visszarepülő +10e), azaz így az utazás 50e alatt marad, de ez a legkedvezőbb forgatókönyvvel, ha addig nem emelkednének az árak. A 2 fő/autóval már vesenyképes.

A nevezés és szállás 100 euró, az még bő 30e, és ehhez jön, ha valamit költenénk (netán, ha megszállnánk). Szerintem 70 alatt nem lehet megúszni az egészet leges-legjobb esetben sem, sőt inkább több. De ez még csak egy erős becslés.

Az árban szo-vas-hétfőn brunch van, amit magyarra villásreggelinek fordítanék, bár nem tudom mi az, (bőséges reggeli vagy szűkös ebéd) továbbá szombat-vasárnap vacsora. A szállás pénteki érkezéstől hétfői távozásig vehető igénybe. (2 ágyas szobák vannak).

Időpont a júl. 14-15-ös hétvége. Elvileg szeretnék, ha ápr. 1-ig fizetnénk a szállást.

Most annyit tudok mondani, hogy jó lenne ott lenni!

(megj. mivel viszonylag kora nyáron lesz, ezért a Hungarian Openre lehetne aug. második felére lőni esetleg???)
The topic has been locked.
More
12 years 2 months ago #109079 by dinnye
Köszi az infókat! Boldog új évet. A július közepe szinte biztosan kivitelezhetetlen. A nyári időszakban sajnos nem tudok szervezési feladatokat magamra venni, tehát nekem továbbra is az őszi hazai open lenne a megoldás, de ez csak egy álláspont!
The topic has been locked.
More
12 years 2 months ago #109124 by FLegby
Hali!


BUÉK mindenkinek.
Sensi Days: időpont nem jó, szülni megyünk
HU Open: Én szept/okt-ra szavaznék, főként ha Dinnyének is az a megoldható


Ãœdv:
FLeg
The topic has been locked.
More
12 years 2 months ago #109127 by dimetrodon
Fontos! Ez a hónap jan. 26-án végetér! Az oldal teljesen megújul. Így nem lehet majd az utolsó pár napban már eredményt bevinni. ASL-t, NB1-et mindent érint.
The topic has been locked.
More
12 years 2 months ago #109141 by bromberg
Sziasztok!

Ma este online leszek.

Ãœdv,
brom
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 2 months ago #109211 by szesezsek
Szia Dimet!
Tudod már mit hoz az újítás?
The topic has been locked.
Time to create page: 0.241 seconds
Powered by Kunena Forum