Nemzeti Bajnokság és minden egyéb, 2011. szeptember

More
12 years 6 months ago #106438 by dimetrodon
Hajrá magyarok? Most mégsem egészen.

Ezt a baromságot figyeljétek: meghívtak, hogy játszak a nemzetek kupájában. Ez egy olyan (kísérleti) torna, ahol minden országból egy versenyző van. Furcsálotam, hogy engem hívtak, mert Ali, Coolio, Djowger, Edgar, Blazej ilyenek voltak a többiek. Állítólag Hawkznak írtak, de nem válaszolt, de akkor is ott van Szesz, AX. Na mindegy, elvileg csak egy próba torna, gondoltam, jó prábázzunk. Elsőre pont Rockkal játszok. Szuper, mégis ő a leggyengébb utánnam.

Erre mondja, hogy a magyarokkal kell lennem (ő ugye a hollandokkal). Kissé nehezen, de elfogadtam. 11-1 lett. Nagyon nem volt poén. Amit ellőtt bement. Fasza. Nagyon szar meccs volt. Kaptam ki már nagyon, sose zavart, de ennek így SEMMI értelme nem volt. Utol se értem a lebdát vivő embereit. Mondjuk egy Coolio nyilván magyarokkal se szar, de ha ő nyomja horvátokkal, akkor az ég kegyelmezzen.

Na 1 meccs után elég volt. Szóltam, hogy köszönöm, kiszállok, gondolják ezt át, és bátran jeleztem, hogy szerintem ilyen feltételekkel egy magyar se fog akarni játszani.

Mit tehetünk róla, hogy ilyen szar válogatottunk volt (én mint szurkoló még ezeket is bíztattam, de ugye ők voltak a 12-1 a jugók ellen). Most így kétszer szopunk. Ezt így szaboltálni kell. Gondolják át a szabályokat.
The topic has been locked.
More
12 years 5 months ago #106443 by Hawkz
1. Teljesen egyetértek, ami a felháborodást illeti. Végiggondolva a többi csapat erősségét, valószínűleg még Coolio is simán kikapna mindenkitől, ha a magyar caspattal játszana.
2. Semmilyen értesítést nem kaptam senkitől...
The topic has been locked.
More
12 years 5 months ago #106492 by dimetrodon

2. Semmilyen értesítést nem kaptam senkitől...


Ez nem meglepő. CJ mondta, hogy neki Ali szólt, de aztán kiderült, hogy Ali sem tud semmit. Szóval nem nagyon volt ez kitalálva. :)
The topic has been locked.
More
12 years 5 months ago #106493 by dimetrodon
Beszéltem FLegbyvel. Ma este lehet, hogy tud lenni fél11től. Nem tudom ez nektek működne-e. Ma van szeptember utolsó napja. Jó lenne, ha esetleg le tudnánk nyomni. Ha nem, akkor törlöm őt.
The topic has been locked.
More
12 years 5 months ago #106496 by Hawkz
Én nem tudom hogy mikor érek haza, de nekem elvileg működhet a dolog.
Mondjuk 11 órát megpróbálom becélozni.
The topic has been locked.
More
12 years 5 months ago #106500 by bromberg
Talán nekem is jó lesz.
The topic has been locked.
More
12 years 5 months ago #106598 by dimetrodon
The topic has been locked.
Time to create page: 0.254 seconds
Powered by Kunena Forum