Re: Nemzeti Bajnokság, Magyar Kupa és minden egyéb 2011. nyár

More
12 years 8 months ago #104119 by Abelxavier
Az első nem hivatalos Hawkz gyógyulásáért rendezett Copa America győztese Chile (Szeszesek) lett, gratula.
Legközelebb majd öten nyomunk hasonlót fun minitornát. Köszi a rendezést Dimet! Üdv!
The topic has been locked.
More
12 years 8 months ago - 12 years 8 months ago #104122 by dimetrodon
Ma akartam YouTube videót csinálni Asprilla (AbelXavier) mellel szerzett góljából, de ez a szemét nem engedi lejátszani. :( Így csak mesélni tudjuk a többieknek, hogy mekkora gól volt. Nem baj, 5-en láttuk! Az már UFÓnál sem rossz szám!
The topic has been locked.
More
12 years 8 months ago #104198 by dimetrodon
Végre, (hathatós segítségemmel) kiírásra került a BL és az ISSF-kupa nyári szezonja. Nagyon furcsa és helytelen módon a lengyelek sajnos nem neveztek a hónapra! Így most talán könnyebb lesz jó eredményt hozni. Mindkér versengésben csak 2-2 csoport van, és mivel mi 5-en vagyunk (mi vagyunk így a legtöbben), ezért lehetett tudni, hogy magyar rangadó lesz valamelyik csoportban. Nos, naná, hogy Szesz és AX egybe került :) Csalásról nincs szó, én magam sorsoltam, ezt dobta a gép (pontosabban a random.org).

Hajrá mindnekinek! Nyomjátok le a meccseket!
The topic has been locked.
More
12 years 8 months ago #104234 by Abelxavier
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 8 months ago #104315 by szesezsek
Sziasztok. Az asl kupnál szokott nekem fura lenni hogy mindíg az első párosítás magyar. De megoldjuk Abellal. Továbmegyünk mindketten . Nincs mese ;) .
Hajrá magyarok!

Hajrá Magyar delegáció a sensi dayon :)
The topic has been locked.
More
12 years 8 months ago #104336 by Abelxavier
Halihó!

Lesz holnap ligakupa? Gondolom Hawkz kezétől függ.
Ha nem akkor fun cup :) Copa America, vagy esetleg angol 4-ed osztályt javaslok :)
Ãœdv!
The topic has been locked.
More
12 years 8 months ago #104338 by dimetrodon
Lehetne valami funt, de így hirtelen nem tudom. Egyébként Hawkz itt ül mellettem egy remekül sikerült házitorna után, és neki 8-9 után jó. Nekem most foglalmam sincs. :)
The topic has been locked.
More
12 years 8 months ago #104359 by Abelxavier
Hali!

Nekem extra lassú a gépem, holnap újratelepítem. Este meglátjuk mennyire lehet vele nyomni.
Gratu a tornához! :)
The topic has been locked.
More
12 years 8 months ago #104366 by dimetrodon
Jó lenne, ha majd a többiek írnának beszámolót, mert házigzadaként elfogult vagyok, de szeritnem remek rendezvényen vagyunk túl. Szépszámú, 6 fős mezőny csapott össze PC-s és amigás platformon, közös örömünkre a két Várnába utazó vívta a döntőt mindkét versenyszámban. A dobogón pedig végül mindkét esetben azonos sorrendben I. Hawkz, II. Bromberg, III. FLegby állt fel . Részletes eredmények itt:
www.sensiblesoccer.de/index.php?site=turniere_ergebnisse tid=1608
www.sensiblesoccer.de/index.php?site=turniere_ergebnisse tid=1609
The topic has been locked.
More
12 years 7 months ago #104573 by Hawkz
Hát akkor holnap kezdődik! :)

sensiblesoccer.blog.hu

Olvassátok, kommenteljetek, szurkoljatok! :)
The topic has been locked.
Time to create page: 0.263 seconds
Powered by Kunena Forum