Nemzeti Bajnokság, Magyar Kupa és minden egyéb 2011. június

More
12 years 10 months ago #102561 by Hawkz
Magyar Kupa:

Bromberg - Hawkz 1-3, 2-3
The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #102646 by dimetrodon
Hawkz a tanúm, de nem tudom mi ütött belém, mert tegnap elkezdtem igencsak jól játszani. Lehet, hogy már nem tart, de tegnap ilyennapom volt :) először fr-en Hawkzszal, aztán ASL-ben is elkaptam egy nálam sokkal erősebbet (itt volt az ideje, mert eddig kínszenvedés volt a szezon), és aztán - és ezért írok - az ISSF-ben is megszereztem első pontjaimat, így nem 0-t hozok haza. Konkrétan az egyik meccsen Lemont sikerült legyőzni, ami nekem akkora öröm volt, hogy majd kiugrottam a bőrömből! :) És talán nem is véltelten volt, mert bár egy nagy veréssel válaszolt, de jött még 2 tétmeccsünk (egy kupában) és ott is nyomtam vele egy 3-3-at (egy másik vereség mellett).

Szóval tegnap ráéreztem valamire. Kérdés, egy napnál tovább tart-e a dolog :)
The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #102647 by bromberg
Gratula! Ha esetleg felvetted a meccseket, küldd át légyszi, hadd készüljek fel az asl összecsapásunkra lemmonnal. :-)

Én meg pedrito ellen szereztem 4 pontot az aslben, de kénytelen voltam video posztolással megfenyegetni. A második meccsen már 4-2-re vezettem, a 90-ben rúgott még egy gólt, majd esc-el kilépett. Chatben megírtam neki, hogy 4-3, erre hahaha, lol és ilyesmiket írt vissza... a kis genyó. Jó, hogy múlt héten megmutattad, hogyan kell videót készíteni. :-)

The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #102650 by dimetrodon
Azta!
Jó hír vagy rossz hír, nem tudom eldönteni. A jó, hogy megfogtad. Ha gondolod lehet jelenteni is.

Lemont felvettem (mindent felveszek) este küldöm. Amúgy tudom, hogy ellenem akarsz készülni ;) ;) ;)
The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #102651 by dimetrodon
Hawkz a top10-ben! (Természtesen Szeszesek is, csak az nem akkora újdonság, viszont a 4. helyről az jut eszembe, hogy mekkora megtiszteltetés, hogy egy bajnokságban lehetünk : )

The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #102653 by dimetrodon
Attachments:
The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #102654 by Hawkz
Fú tényleg a top10-ben vagyok, nem gondoltam volna, hogy ez valaha is sikerülni fog, nagyon örülök neki. :)
DE:
Ennél sokkal fontosabb, hogy dimet tegnap délután egyszerűen megtáltosodott! Nem véletlen, hogy ekkora skalpot tudott begyűjteni ISSF-ben! Nagyon nagy gratula és tényleg így tovább! :)
Bromberg neked is nagy gratula a Pedrito elleni 4 ponthoz, így reális esélyed van a bentmaradásra! Amit a srác a meccs végén művelt, azt inkább nem kommentálnám...
HAJRÁ MAGYAROK! :)
The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #102657 by Abelxavier
Egy kis múlt idézés, innen indultál Hawkz :)

Dimet esélytalolgatás az első NB I. előtt:

Hawkz - Élőben egy focicsapat elnöke, de a virtuális csapatot is jól terelgeti. Mindössze 47 online meccse van, de nagy meglepetésekre képes. Játékára a semmi kuriózum, de azt nagyon jól, illetve a tömörülő védelem jellemző. Számomra még FLegby-nél is erősebb ellenfélnek tűnt. Bronzesélyes. Gond lehet, hogy úgynéz ki, csak szombaton tud játszani. 86. a ranglistán, folyamatosna javítva 1224 SRN

Azóta egy kicsit előrébb ugrottál :)
Bromi, Dimet gratu, nagyon szép eredmények, keep going on!

Dimet el tudod küldeni a magyar sensible szövetség szép logóját? Köszi :)
The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago - 12 years 9 months ago #102658 by dimetrodon
Ez állati, hogy bemásoltad ezt! :D

Tkp. vállalható, amit írtam, kivéve, hogy bronzesélyes. Ahhoz AX neked kéne régi fényedben tündökölnöd - minimum.

Van egy 3D-sebb, szerintem ez jobb:
www.n6.hu/images/news-pics/312_1283208779.png

A sima:
www.n6.hu/images/news-pics/451_1258799411.png
The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #102678 by dimetrodon
Kicsit off: Régóta tudjuk, hogy a focistáink nem tudnak focizni. Rosszul.
www.youtube.com/watch?feature=player_embedded v=jtaMhHuoVis hd=1
The topic has been locked.
Time to create page: 0.210 seconds
Powered by Kunena Forum