Nemzeti Bajnokság, Magyar Kupa és minden egyéb 2011. június

More
12 years 9 months ago #102178 by bromberg
Nekem mindegyik időpont jó.
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 9 months ago #102265 by szesezsek
Sziasztok. A 19.át kihagyom mert már látom másnak nem jó. Nekem meg a pénteki időpont nem jó mert du-nos vagyok. 24. -e jó.
Hajrá magyarok!
The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #102294 by dimetrodon
Jonathant csinál egy VB-t, jópofa. Van egy visszalépő. Nem akar valaki beszállni gyorsan, ha igen, akkor postoljon oda?
www.sensiblesoccer.info/forum/index.php?topic=22245
The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #102295 by dimetrodon
Először vártam a befejezésre, aztán nem volt elég időm, rég sorsolnom kellett volna a Kupában.
Most gyorsan pótoltam, hogy Hawkz lenyomhassa:
www.sensiblesoccer.de/index.php?site=turniere_ergebnisse tid=1585

Hajrá! (AX és én már az elődöntőben. Jó lenne még 2 játékos...)
The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #102363 by dimetrodon
Egy kis valódifoci: Hawkz csapat hatalmas küzdelemben, végül simán bent maradt a Megye I/B-ben! Óriási! (Az őszt 6 ponttal zárták, a végén 35 egységig jutottak, 32-vel már kiesés volt mögöttük, mert különösen szigorú szezon volt.)

Megjöttek az SRN-ek a kupákért, Bromberg aratott nagyobbat.
The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #102368 by Hawkz
Köszönöm dimet, hogy kicsit offolva a topikot feltetted ezt az eredményt, nagyon jól esik! :)
Köszönöm azt is, hogy végig követted a csapat eredményeinek, életének alakulását, tényleg sokat jelent számomra minden egyes ember, aki érdeklődik az egyesületünk iránt.
Egészen elképesztő dolgot értünk el tavasszal a katasztrofális őszi szezon után, miután mindenki leírt minket és biztos kiesők voltunk.
A srácok hihetetlen nyomás alatt, de elképesztő akarattal játszottak minden meccsen azzal a tudattal, hogy nekünk minden egyes mérkőzésnek óriási jelentősége van, minden meccs egy döntő számunkra.
Nem akarok áradozni a csapatomról de tényleg mindenkinek azt kívánom, hogy akár játékosként, akár sportvezetőként éljen át egyszer hasonló pillanatokat, mint amiket mi átéltünk ebben a tavaszi szezonban! Hátborzongató érzés volt az látni hétről hétre, hogy tényleg egy nagybetűs CSAPAT küzd az egyesület színeiért a végsőkig, miközben egyénileg is egytől egyik jobb emberré, játékosokká váltak.
Sok mindednt átéltem már sportszakmai pályafutásom során, de azt hiszem pontosan ezekért a pillanatokért érdemes csinálni ezt amatőr szinten is.
A tegnapi, mindent eldöntő utolsó meccs előtt (amelyen 1 pontot kellett szereznünk a biztos bentmaradáshoz) a taktikai utasítások végén ennyit mondott a vezetőedzőnk a játékosoknak: Fejezzük be. Mindenki tudta, hogy büszkék lehetünk arra, amit elértünk, s mindenki tudta azt is, hogy ez az utolsó döntőnk ebben a szezonban. S be kell fejeznünk ezt a művet , amit a tavasszal felépítettünk. Hála az égnek, sikerült 2-1re nyernünk idegenben az 5. helyezett ellen.
A meccs vége utáni jeleneteket már nem tudom leírni, mert olyan érzelmek kerítettek hatalmába mindenkit, ami egyszerűen tényleg leírhatatlan. Mosolyogtunk egymásra és tudtuk, hogy erre mindig emlékezni fogunk. :)
Azt hisezm kicsit hosszúra sikeredtem, sorry. :)
HAJRÁ MAJS!
HAJRÁ MAGYAR SWOS!
Attachments:
The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #102373 by dimetrodon
Ezt idén már csak akkor tudod űberelni, hogy ha nyersz Várnában! :)
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 9 months ago #102480 by szesezsek
Sziasztok. Kicsit el van veszve mindenki ahogy látom :(
Én is kenem a melót aztán megyek tesómékhoz Mezőhegyesre kukorica kapálásra és címerezésre a több mani reményében. Kesreves de ez van.
Nagyon szép történet ami Hawkzéknál Hollywoodi meseként végbement. Csak gratulálni tudok és örülök hogy ilyen még van.
Dimet nem reagáltam arra mit írtál: történetesen hogy megkérdezted mi a helyzet a határidőkkel és a körülményekkel. Jó tudni és köszi még 1*.
Nekem a 24. e a jó dátum kupa ügyben de majd látjuk kinek mi a jó.
Ha lemegy ez a kukorica dolog remélem megnyugszanak a dolgok és többett tudok ide is koncentrálni,mert kéne még 1-2 issf kupa vagy netán egy kis cl kupa :)
az offline torna idő pontja és helyszne akkor mi lesz? Lassan eljön az idő hogy összeüljünk élőben is. Már valaki említette akkor legyenek pólók is. Ez ügyben is érdeklődnék mikor merre hogy.
Renélem minden viszaálla régi kerékvágásba és mindnki sűrűbben tudja majd kenni a világ legjobb játékát.
Most mennem kell melózni (kicsit siettem az írással) de addig is......

HAJRÁ MAGYAROK!

Sziasztok.
The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #102542 by dimetrodon
Kevesebbet tudok SWOS-sal foglalkozni, mint szertnék, de élek és dolgozok. :)
Múltkor megkongattam a vészharangot a toborzás ügyében. Most elkészült a topik ahol a konkrét tennivalókról tudunk beszélni. Kérem, hogy olvassátok el és érdemben reagáljatok!
www.sensiblesoccer.info/forum/index.php?topic=22454

Ligakupa 24-e lesz akkor. Este 8/9?
The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #102550 by bromberg
Hawkz, ma este leszek, lejátszahatnánk a kupát, ha neked is jó.
The topic has been locked.
Time to create page: 0.232 seconds
Powered by Kunena Forum