Nemzeti Bajnokság, Magyar Kupa és minden egyéb 2011. május

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 10 months ago #101265 by szesezsek
kenem és pont du-os leszek így nekem nem jó a 20.a :(
Hajrá Magyarok!
The topic has been locked.
More
12 years 10 months ago #101280 by dimetrodon
Akkor 21-e? vagy más javaslat?
The topic has been locked.
More
12 years 10 months ago - 12 years 10 months ago #101302 by FLegby
Szevasztok!

Sajnos munka miatt ahogy Dimet írta erősen eltűntem, és ez még ebben a hónapban sem fog változni szerintem, az alábbi update formájában tudok lezárni várhatóan a meccseimet...
Átfutottam az elmúlt hónap beszámolóit, nagy gratuláció mindenkinek, fantasztikus eredmény a 2 ISSF győzelem, valamint az ASL2 siker is!

Amióta elkezdődött egyébként a NB, én azt éreztem hogy mindig az a legkeményebb számomra és a fenti eredmények ezt igazolják is!

HAJRÁ!

FLeg
The topic has been locked.
More
12 years 10 months ago #101303 by FLegby
EZ ITT AZ UPDATE :)

Ja még annyi, hogy este 10 után teljesen random szoktam ráérni, azaz akinek akkor jó, az dobjon egy SMS-t, hogy onine van és jöhetek ha tudok.
30 kilenc 14 negyvenegy-nullanégy

mivel nincsen meg mindenkinek a száma írjátok is alá hogy el tudjam menteni majd


sajnos most csak ilyen keretekkel tudom vállalni a küzdelmeket, elnézést a kellemetlenségért.
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 10 months ago #101307 by szesezsek
Sziasztok! Nekem 21.-e jóó bármikor. Flegbynek meg kevesebb melót és várjuk vissza :) Én a köv héten leszek du-nos így majd akkor zaklatlak hogy nyomjuk le a meccseket.
Játszottam Sasy-val és valami hamachi progiról magyarázott.Mondtam neki írja ide be és kedves mindenttudó Dimetronunk remélem érteni fogja és kihámozza ez mire jó. Lehet valami hasznos dolog. :)
Abelnek még egyszer Boldog szülinapot! ;)
Hajrá Magyarok! :)
The topic has been locked.
More
12 years 10 months ago #101309 by dimetrodon
A Hamchi létrehoz egy (titkosított) hálózatott (VPN-t) két gép között. Jó arra pl. hogy egy távoli géppel úgy osszál meg dolgokat, mintha a saját helyi hálózatodon lenne, miközben a többi internethasználó továbbra sem fér hozzá kívülről.

Igazából nem tudom SWOS-hoz miért lenne jó, pontosabban egy tippem van: ha egyik fél sem tud hostolni, akkor lehet értelme, de szerintem ez annyira nem nagy téma. Mondjuk AX-nek lehet esetleg érdekes.
The topic has been locked.
More
12 years 10 months ago #101315 by SASY
FROM SASY_MARADONA. HI ALL, VERY VERY IMPORTANT.hi swosser, to resolve the most problems of delay and low fps, there is this great software called: hamachi. here you can download it: secure.logmein.com/products/hamachi2/download.aspx
This kind of software gives all of you the possibility to create a game p2p.try it pls.
The topic has been locked.
More
12 years 10 months ago #101332 by bromberg
szerintem nekem is jó lesz 21-e.
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 10 months ago #101348 by szesezsek
Sziasztok.
Nyomtam sanekel fr -it 8 meccsből 6win 1 draw 1 loose
na mondom akkor porcup is jöhet 14 meccsből 12win 1draw 2 loose
Fel voltam pörögve. Azért ezek jó eredmények és igen jól estek.
Kár hogy nem ooo- volt :)
Na mind1 Hajrá Magyarok!
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 10 months ago #101354 by szesezsek
:) főleg hogy a második 15 meccs volt.
Na mind egy egynek jó volt. Továbbra is Hajrá Magyarok!
The topic has been locked.
Time to create page: 0.229 seconds
Powered by Kunena Forum