Nemzeti Bajnokság, Magyar Kupa és minden egyéb 2011. május

More
12 years 10 months ago #101051 by bromberg
Köszi srácok a gratulációkat, az első hely volt nagy eredmény volt. A feljutással úgy voltam, hogy könnyen meglehet, mivel abból a mezőnyből már mindenkit megvertem valamikor. A magyar bajnokságunk erejét mutatja, hogy megnyertem az asl2-t, a bajnokságunkban viszont labdába se tudtam rúgni idén. :-)

Valamint elkezdtük nyerni a kupákat is. Flegby és én egymás után megnyertük az asl future champ-ot, Hawkz és Szeszesek pedig ISSF kupát hozták haza.

Csak így tovább mindenkinek!
The topic has been locked.
More
12 years 10 months ago #101053 by dimetrodon
The topic has been locked.
More
12 years 10 months ago - 12 years 10 months ago #101062 by dimetrodon
Jelentkezzetek a havi Magyar Kupára!
www.sensiblesoccer.de/index.php?site=turniere_kalender_event eid=1560

A Liga Kupára mit szólnátok május 20-hoz? Ez péntek, mert Bromberg javasolta, hogy ne szombat legyen, Hawkznak viszont e két nap szokott jó lenni. Nekem nem jó 13-14.

A nemzetközi kupákban beérett a gyümölcs! Bár még mindig van egy 0-ás hónapunk, de már így is 4.-ek vagyunk, ami 2+2 indulást jelent! Nevezettek:
BL
Hawkz (NB1 bajnok)
AbelXavier (NB1 ezüstérmes)

ISSF
Szeszesek (MK-győztes)
Bromberg (NB1 4. helyezett, mivel a 3. más más jogon indul)

Ez azt is jelent, hogy AX először a BL-ben (ha nem tévedek) és Bromberg először nemzetközi kupában! Betonkeményen srácok!!! Egy ország veletek! Szeszesek hozd ismét az ISSF-et, Hawkzra pedig nem teszek terhet, de ha nem nyeri meg a BL-t, akkor kizárjuk a szövetségből. Vagy nem. Majd megtudod! :-X

Egyébként én is azt hangoztatom, mint Bromberg, hogy az NB1 betonkemény. Szeszesek ellen kellett alkotnom, hogy pontokat kaparjak össze, és most se lesz könnyebb. Egyértelműen százszor nehezebb, mint mondjuk az ASL2 volt. Csak így tovább!
The topic has been locked.
More
12 years 10 months ago #101070 by dimetrodon
Mivel több helyünk lett a nemzetközi kupákban beszúrom ezt a régebbi táblázatot, hogy hogyan kerülnek elosztásra a helyek:
www.sensiblesoccer.info/forum/index.php?...96.msg99559#msg99559
The topic has been locked.
More
12 years 10 months ago #101077 by Abelxavier
Szasztok srácok!

Hát nagyon gratu mindenkinek!!! 2 BL indulási hely hohohó :)
Verjük a világ egy jelentős részét...
Hawkz-nak gratu, tudod csak keményen, okosan, s a legfontosabb ne izgulj (mint ahogy én sajna szoktam)
Bromi beérett, mint a meggy :) Csak így tovább.
Szesz a mesterekre jellemző módon nyert ISSF Cup-ot, lesz egyszer még BL Cup Winner is :)
Dimetet se hagynám ki, szép teljesítmény volt ebben a szezonban, csak így tovább!
Engem is erősen izzasztani szokott mostanság :(
A májusom ultra zsúfolt lesz (meló+vizsga), most meg a gyerek is lázas beteg :(
Sok sikert a szezonban mindenkinek!
A Ligakupa május 20 szerintem jó lesz.

Ãœdv!
The topic has been locked.
More
12 years 10 months ago - 12 years 10 months ago #101117 by dimetrodon
Na, megindult a szezon!

AX-szel volt meccsünk, és marha bosszantó volt az első, mert - az egyébként nálam kétségtelenül erősebb - kismester ellen nagyon sokáig 2-2 volt. Konkrétan a 89.-ben hibáztam a kapuja környékén és érzetem, hogy jön a baj. Jött 3-2 oda. A másodikon bemutatta, hogy nem véletlen volt 3-0. Kár, kellett volna a pont, de nagyon.

Különösen, hogy, különösen, hogy, különösen, hogy a következő kiváló hírem van:
issf-eurocups.de/cranking.php

Hogy ezt emberi nyelvre lefordítsam, áprilisban (és még márciusban egyébként) mi szereztük erősen a legtöbb pontot (konkrétan Szeszesek és Hawkz) és júniusban így már sokkal-sokkal megelőzve a németeket leszünk a 2. legerősebb nemzet! Ami mellékesen azt is jelenti, hogy 3+2 helyet kapunk! (Ergo kellett volna az a pont nekem nagyon, ha értitek az összefüggést.)

Persze innentől kezdve sokkal nehezebb lesz, mert a játékosonkénti átlagpontot nézik, így 1+1-gyel sokkal könnyebb volt jól termelni, mint lesz 2+2-vel, vagy mint a lengyeleknek 3+3-mal. De AX és Bromberg is nagyon oda fogják tenni magukat, érzem!

Hajrá!
The topic has been locked.
More
12 years 10 months ago #101119 by dimetrodon
Nem is bírtam ki, hogy ne spameljek:
www.sensiblesoccer.info/forum/index.php?....msg101116#msg101116

Hawkz és Bromberg nem kapott könnyű sorsolást. Csak keményen, bármi lesz megyünk a reptérre ünnepeli a hazaérkezéskor ;)
The topic has been locked.
More
12 years 10 months ago #101174 by bromberg
Hát ennél nehezebbet talán összeválogatni se lehetett volna nekem. De küzdeni fogok. :-)

Megkezdtem működésem a Superben, eddig 4 vereség. Az áprilisi első és második ellen. Bobbie ellen semmi esélyem nem volt, nem csinál semmi különöst, csak nagyon jól védekezik, alig jutottam el a kapujához.

Marin ellen már sokkal jobban ment, az első meccs 1-1 volt a 85. percig, utána kaptam egy peches, begyötört gól. A második meccsen pedig félidőben 2-2-re álltam úgy, hogy kétszer vezettem, a második félidei góljaira sajna nem tudtam válaszolni. 4-2 oda.

The topic has been locked.
More
12 years 10 months ago #101175 by dimetrodon
Néztem, az 1-2 2-4 igen jó eredmény Marin ellen. Én meg az ASL2-ben próbálok megmaradni majd, az én szintemen az sem egyszerű most. Konkrétan az SRN-ek így néznek ki az ASL2 résztvevői:

2566
2384
2383
2033
2024
1875
1849
1534
1493
1434
1398
1310
1064

Vastaggal szedve a magyar versenyző ;) Simán bentmaradok! Se.
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 10 months ago #101264 by szesezsek
Sziasztok! Mivel én 2 müszakba l
The topic has been locked.
Time to create page: 0.250 seconds
Powered by Kunena Forum