Re: Közös PC-s karrier

More
13 years 1 week ago #99252 by dimetrodon
MTK
Két RES csatár és kihagyott 11-es ellenére is sima 2-0, már 2. helyen állunk, 1 pontra a Pamacs mögött.

Honvéd
Az ellenfélnek csalásból befújt 11-es ellenére 2-1-es győzelem, már vezetjük a tabellát, amely jó szoros:
Győr 16p
PMSC 15p
UTE 14p
FTC 13p


Egy érdekes hír, amely azért összeségében negatív módon befolyásolja a szezont:
Mikóczi, aki a legjobb középpályásunk, felkeltette a csapat szponzorának, a Chevrolet autómárkának az érdeklődését. A jóképű fedezet annyira bevállt a fogatásokon, hogy a márka nemzetközi reklámarca lett. Ez sajnos azt is jelenti, hogy a focira idén nem sok ideje lesz, csak a márkát népszerüsíti. Sajnos a szerződés egy kisbetűs pontja szerint minden játékos elmehet arcmodellnek következmény nélkül, így Zdenk tehetetlen.

Csepel
Megint a két RES csatár bénázik, de a bénábbik, Balog ontja a gólokat. Ennek ellenére kimagaslóan alkalmatlan, pont azért megy be a labdája, mert még lepattan egyszer a 7 méterről megeresztett lövése.

BVSC
Sima 1-0, megint Balog.

Jópénzért elment a cserekapus.

A PMSC felkínálta Bükszegit, nem tudtam ellenállni, és a két legrosszabb 0-s sebességű védőnkre elcseréltem. A barmok berakták az egyiket a középpálya közepére, a másikat lenyelték, és keletkezett egy jó LW!

Fradi
A meccsen két nehézség adódott: egyrészt a két RES csatár továbbra is, a másik, hogy a csapatok egyforma mezben léptek pályára (ráadásul zölddel, amely a pályával is azonos) így elég gyakran nem láttam, hogy kinél van a laszti. A kapuralövések aránya 6-0 volt, az erejük és az eredmény azonban 0-0 lett.

A 7 gólig jutó Balogot végre elcsaphattam.
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 week ago #99255 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
Ezekkel a szó szerinti cserékkel óvatosan, 6 év munkáját teheti tönkre a mohóság :)

Alszom, nem veszem most át.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 week ago #99435 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
Elég jók vagyunk 20:1-es gólarányt nyomtam, de picivel több mint 5 meccs alatt.
Köztük volt a PMSC is, akik meglepően gyorsan mozogtak a zöld szőnyegen, de ez is kevés volt, egy mákos góllal tudtunk ellenük is nyerni.

PMSC védekező középpályása lehúza a csapatot? IGEN! :(
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 7 months ago #104901 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
Lenyomtam 5 új meccset, akarja valaki folytatni?
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.183 seconds
Powered by Kunena Forum