Re: JAK DÁL S LIGOU? CO SI MYSLÍTE? NAPIŠTE TADY!!

More
15 years 6 days ago #63810 by Skeleton
Cauvec swosaci ;) je skoda ze se nase ceska swosova liga rozpadla. Nastesti se opet rozjela a rad bych se pridal od pristi sezony :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • sensipla
  • sensipla's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
15 years 4 days ago #64002 by sensipla
Díky, to Å¡těstí budu fakt potřebovat ;D Ale aspoň se něco přiučím, i když to někdy bolí :(

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • sensipla
  • sensipla's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
14 years 11 months ago #65665 by sensipla
Jsem byl na ss.de a úplně tam chybí česká liga, proč? Není tam ani jugoslávká a nižší polské soutěže. Bych chápal že tam není kvůli tomu, že je prvního a není jeÅ¡tě otevřená, ale není ani v historii. Divný, snad ji nezruÅ¡ili.

Jestli se bude v květnu hrát, tak se hlásím, naÅ¡těstí rozdělili ASL5 do dvou, takže toho nebudu mít tolik.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #65831 by finaipepe

Jsem byl na ss.de a úplně tam chybí česká liga, proč? Není tam ani jugoslávká a nižší polské soutěže. Bych chápal že tam není kvůli tomu, že je prvního a není jeÅ¡tě otevřená, ale není ani v historii. Divný, snad ji nezruÅ¡ili.

Jestli se bude v květnu hrát, tak se hlásím, naÅ¡těstí rozdělili ASL5 do dvou, takže toho nebudu mít tolik.


:)Neboj, ligu nám nikdo nezruÅ¡il, pouze to chvilku trvá na začátku každé sezony než se uzavřou a zároveň nastaví nové ligy. Někdy je to uzavřené hned 1 den v měsíci, ale někdy až třeba 3 den. V lize nás bude zatím s tebou 7. Pokud by včak měl jeÅ¡tě někdo zájem, tak ho klidně přidám (cca do 8.5.)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • sensipla
  • sensipla's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
14 years 11 months ago #66174 by sensipla
Zatím nemám odehraný jediný zápas, ale hrát budu. Když bych nikoho neodchytl na irc, napíšu zprávu nebo dám vědět tady.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • sensipla
  • sensipla's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
14 years 10 months ago #67065 by sensipla
Zatím jsem neodehrál jediný zápas, minulý týden jsem na ircčku nikoho nezastihl (byl jsem tam ve vÅ¡ední dny k večeru) tak v pondělí (25.), úterý a čtvrtek tam zase budu, kdyby někdo chtěl něco odehrát.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • sensipla
  • sensipla's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
14 years 10 months ago #67478 by sensipla
Bohužel jsem nikoho na irc nechytl, ligu už bohužel nedohraju (naÅ¡těstíjsem neodehrál jediný zápas, takže nikdo nebude mít víc nebo míň bodů). Příští sezónu hrát nebudu, zruÅ¡il jsem i ASL, domů se dostanu dvakrát za týden a není možný to stihnout. Snad se to za měsíc za dva uklidní a budu moct zase hrát. Omlouvám se za to, příště se přihlásím jen když budu mít jistotu vÅ¡echno odehrát.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • sensipla
  • sensipla's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
10 years 4 months ago - 10 years 4 months ago #121760 by sensipla
4 1/2 roku uběhlo jako voda a trochu to tu prořídlo, nejen mezi Čechy.
Chodí sem někdo alespoň občas? :)

P. S. A k tý lize, jak o ní píšu nahoře - já na irc tenkrát poctivě čuměl jak blbec, abych mohl zápasy odehrát ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.215 seconds
Powered by Kunena Forum