KSZTAŁT LIGI W SIERPNIU !!!

More
15 years 9 months ago #46541 by paczek

Lepiej zagrac 60 meczy z 15 przeciwnikami niz 38 z 19. Tez uwazam ze w kazdej klasie rozgrywkowej powinna byc ta sama ilosc meczy czy to bedzie x2 czy x4.


Popieram ;)
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #46542 by Root
Foka....66 meczyków = 2 mecze dziennie... dużo? ;)
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #46549 by dzem
mysle, ze czesc osob glosujac na opcje 1, glosowala za mala 1 liga (szczegolnie obecni gracze). Co do drugiej ligi (ktorej ksztalt wzbudza emocje) to mimo zakonczonego glosowania dyskusja nie musi sie konczyc.

Lepiej zagrac 60 meczy z 15 przeciwnikami niz 38 z 19. Tez uwazam ze w kazdej klasie rozgrywkowej powinna byc ta sama ilosc meczy czy to bedzie x2 czy x4.

Całkowicie popieram.

The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #46558 by Intermario

60 meczy plus 6 PL czyli razem 66 gier jest poronionym pomysłem, a robienie w każdej lidze innych zasad czyli x 2 innym razy 4 jeszcze gorszym. Nie podoba mi się, że Ruichi oddałeś głos, jako ostatni i nie rozumie dlaczego własnie teraz. Uważam, że to poniekąd wypacza wynik głosowania.....


Niestety mam podobne odczucia jak Foka ;/
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #46564 by OLIUSTKA
dla mnie jesli chodzi o 3 lige powinno byc tak jak jest teraz w lipcu bez sensu jest w kolko cos zmieniac w lipcu tak w sierpniu inaczej we wrzesniu znowu cos innego bez sensu
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #46570 by ruichi
wiecie co... ciezko was zadowolic, chcielisciecie glosowanie, zeby bylo fair, to mimo, ze wynik jest jaki jest, czyli nikt nie chce powrotu do starego, nikomu sie to nagle nie podoba...
Widze ze liga 2 wzbudza najwiecej emocji. Nie rozumiem osob, ktore z jednej strony wypowiadaja sie z checia o powiekszeniu jej i daniu rownych szans na awans do Ekstraklasy, a za chwile narzekaja na ilosc meczy. Sam nie twierdze, ze 16 osob w lidze to malo i uwazam ze 20 to zdecydowanie za duzo. Jesli jednak wam to tak przeszkadza mozemy spokojnie wrocic do starego systemu, nie widze problemu, czyli 10 w ekstraklasie )niech bedzie klitka dla najlepszych), 2x12 w 2 i 3x12 w 3. A pare osob niech sobie gra w 4.
Jesli chodzi o 3 lige to nie wiem, czy nie widzicie ze jest ciasno i ze reorganizacja jest niezbedna. W 3 lidze gra srednio 40 osob, czyli wiecej niz w 1 i 2 razem wzietych. Z reguly sa to stali gracze, wiec tez by chcieli pograc normalnie, bez ludzi ktorzy odpadaja, sa nowi i tylko psuja zabawe. Dlatego 4 liga by byla ok.

Ew mozna podniesc poziom rozgrywek (glownie 1 i 2 ligi) i zrobic 1x12, 2x12, 3x2 x12, 4x2 x12

Poza tym jesli nie podoba sie Wam to co robie, to wg regulaminu:
13.3. Prezesa można odwołać w wypadku, gdy 5 osób zgłosi na forum taką potrzebę, w tym dwóch członków Rady Rozgrywek. Należy wtedy zaproponować nowego organizatora.
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #46574 by Foka
Nie mówię, że czwarta liga jest beee chociaż starałem się tego uniknąć by człowiek musiał czekać 4 miechy na awans. Natomiast nie podoba mi się jedynie 60 meczy w 2iej lidze, ale mnie to nie dotyczy, a innym nie przeszkadza - czyli problemu nie ma.
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #46575 by dzem

bez sensu jest w kolko cos zmieniac w lipcu tak w sierpniu inaczej we wrzesniu znowu cos innego bez sensu

racja, skoro jestesmy na swiezo z dyskusja itd to warto pociagnac temat i ustalic cos na przynajmniej pare miesiecy... jesli nie bedzie jakiejs propozycji ktora zjednoczy obydwa obozy (1 i 3) to proponuje zostawic to na razie, lub kosmetycznie wyrownac warunki 1 i 2 ligi, czyli po 14.
12+16=14+14, wiec ulzymy nieco 2 lidze, a w pierwszej rewolucji tez nie bedzie (choc w porownaniu z czerwcem to juz +4 osoby).

Teraz post napisal Ruichi i widze ze chodzi tez o reforme 3 ligi. Problem jest o tyle zlozony, ze wiecej niz 4 ligi to juz nieporozumienie. Przyznam ze z checia przesledze dzis szystkie dyskusje zwiazane z reforma ligi, bo teraz wracamy do sytuacji w ktorej wypadaloby zrobic 2 grupy w drugiej lidze i przestaje rozumiec do czego tak naprawde dazymy:D
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #46580 by bobbiebobras
witam....

j ajuz dawalem swoje projekty lig w roznych wersjach.. 1 byla zastosowana i bylo wporzadku.. dlatego nie glosowalem bo to bez sensu... zmienianie w kolko czegos.. logiczn ejest ze jak gracze przychodza trzeba zrobic wkonca 4 ligi bo sie nie da upchac wszystkich do 3... ja tez musialem isc od 3 az do 1 wiec jak ktos pomeczy sie 1 sezon wiecej nic sie nie stanie.. mimo to Foka i Lobo walczynie ponownie od 3 a na dzien dzisiejszy nie ujmujac umiejetnosci nikomu nie widze aby ktos tak poszedl jak burza z 4 odrazu do 1...


pozdrawiam
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #46586 by Davero
albo robimy 4 ligi i po 12x4 albo po 20 timow x2 a nie tu 16 tu 12 tam 10 tu x4 tu x2 60 spotklan w lidze za duzo tak wiec popieram foke i innych

albo 4 ligi po 12x4 albo po 20x2 i tyle !!!
The topic has been locked.
Time to create page: 0.260 seconds
Powered by Kunena Forum