Zapisy na nowy sezon ligowy - czerwiec 2018

More
5 years 10 months ago #139563 by assura

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
5 years 10 months ago #139564 by Pshemsky
Proszę o dopisanie i jest nas już pięciu :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
5 years 10 months ago #139565 by iron

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
5 years 10 months ago #139566 by Loozak
Grałbym ! jak jest możliwość w 2 lidze to poproszę (na kimś muszę potrenować po przerwie) ale będę dostępny dopiero od 7 czerwca.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
5 years 10 months ago #139567 by cinek

Grałbym ! jak jest możliwość w 2 lidze to poproszę (na kimś muszę potrenować po przerwie) ale będę dostępny dopiero od 7 czerwca.

Jeśli masz ranking równy lub powyżej 1000 srn przewidziana jest dla Ciebie 1 liga, chociaż Ty za karę mógłbyś grać w tej 2 lidze, z tego co pamiętam ostatnie sezony w lidze zaczynałeś, a nie kończyłeś.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
5 years 10 months ago #139568 by Loozak
To ja chcę tą karę, bo nie mogę grać w 1 lidze po przerwie półtorarocznej :) Muszę sobie przypomnieć jak w to się gra !
A nie kończyłem sezonu bo miałem taką pracę.....teraz jestem wolny tylko muszę ogarnąć maszynę do grania na dniach.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
5 years 10 months ago #139569 by cinek

To ja chcę tą karę, bo nie mogę grać w 1 lidze po przerwie półtorarocznej :) Muszę sobie przypomnieć jak w to się gra !
A nie kończyłem sezonu bo miałem taką pracę.....teraz jestem wolny tylko muszę ogarnąć maszynę do grania na dniach.

A nie lepiej pograć kilka(naście) towarzyskich meczów przed lub w czasie sezonu. Zagrasz w 1 lidze, okres kary minął.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
5 years 10 months ago #139570 by grobel
chcialbym zagrac ale dostepny bede dopiero od 14 czerwca. do tego czasu bede sie nudzil na wakacjach we wloszech :) :) :) decyzje pozostawiam Cinkowi.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
5 years 10 months ago #139571 by cinek

chcialbym zagrac ale dostepny bede dopiero od 14 czerwca. do tego czasu bede sie nudzil na wakacjach we wloszech :) :) :) decyzje pozostawiam Cinkowi.

Pod warunkiem, że do 20 czerwca nadrobisz zaległości tj min 50% gier.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
5 years 10 months ago #139574 by Blazej_Bdg

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.299 seconds
Powered by Kunena Forum